Forum dyskusyjne

chcialabym przeprowadzic sie na Cypr

kategoria inne

kraj Cypr

Julia 78 dołączył
28.12.2004

Julia 78 11:46 | 28.12.2004

szukam ludzi ktorzy spedzili jakis dluzszy czas na Cyprze, pracujac odpoczywajac. Ja chcialabym sie tam przeprowadzic i pracowac, na pewno nie w restauracji ani klubie. szukam kontaktów na firmy polskich lub francuskie. Znam bardzo dobrze francuski, anigielski komunikatywnie. wiem ze ten serwis w sumie nie zajmuje sie praca tylko podrózami ale nigdy nic nie wiadomo ...

maxx dołączył
20.06.2004

maxx 10:57 | 02.01.2005

A moze wystartuj jako rezydent w hotelu?
Musisz wtedy uderzyc do biur podrozy

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 21:00 | 10.01.2005

Slyszalem ze BP triada szuka ludzi jako rezydentow moze tez na CYpr szukaja. Widzialem ogloszenia w Wyborczej

Julia 78 dołączył
28.12.2004

Julia 78 09:54 | 27.01.2005

dzieki za wskazówki, ktore byly przeciez tak ewidentne, tak tez zrobie wystartuje jako rezydent :) pozdrawiam

fibit dołączył
11.03.2005

fibit 22:09 | 11.03.2005

Mam 16 lat i całe ostatnie wakacje (2004) spędziłem na Cyprze(w Limassol), ponieważ mój tata tam pracował. Moim zdaniem to Cypr jest bardzo brudny, drogi, zacofany (chodzi o ludzi) i gorący. Na łeb dostawałem gdy codziennie rano wstawałem a tu mi czterdziestostopniowy żar bucha w twarz... Tragedia... Patrząc od strony osoby, która tam w jakiś sposób mieszkała (2 i pół miesiąca) to jest tam nie zbyt fajnie i na dłuższą mete nudne (mam już dosyć palm i upałów), jednak wypad na dwa tygodnie np. do Ayia Napy byłby super rozrywką. Jedynym atutem Cypru jest gościnność, piękne krajobrazy i bezpieczeństwo (nigdy nie zamykaliśmy domu na klucz ani samochodu). Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o tej pięknej wyspie to służę pomocą (mój e-mail to fibi-t@o2.pl , a nr gg to 5930157). Pozdrawiam i zachęcam na max dwutygodniową (!!!!) wycieczkę na Cypr... :)

Benhar dołączył
17.12.2007

Benhar 14:02 | 17.12.2007

Spedzilem tam pol roku i nie jestem zachwycony. Jesli masz byc zadowolona z pobytu powinnas najpierw zawrzec znajomosci z ustawionymi ludzmi. Inaczej cie zgnebia. Poza tym spoko.

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 11:38 | 19.12.2007

Pracowałam na Cyprze i nie mogę niestety powiedzieć nic pozytywnego o cypryjczykach. Brak im serdeczności greków, bez porównania np. d kreteńczyków. Najgorszy naród z jakim dotąd miałam styczność, ale podobno szczególnie ci pracujący w turystyce zmienili się od czasu rozwoju turystyki właśnie podobno jeszcze 10 lat temu ludzie byli zupełnie inni. Nie mogę nic powiedzieć na pogodę i krajobraz Cypru, cudowne, ale cała reszta....brrr.

ryvka1 dołączył
22.11.2008

ryvka1 19:27 | 22.11.2008

co chesz wiedzien na temat Cypru???? pytaj! ja mieszkam tam od 3 lat. znam kulture,bo obcuje z nia na co dzien.

hateom dołączył
12.06.2011

hateom 12:58 | 12.06.2011

Od pół roku mieszkamy z dziewczyną na Cyprze i prowadzimy blog o wyspie. Możesz znaleźć tam ciekawe informacje, porady - zapraszamy!

nawyspie.net/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl