Forum dyskusyjne


informacje o zdjęciach

kategoria uwagi do forum i serwisu

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 16:53 | 27.08.2007

Mam pytanie do Szefa- czy nie dałoby rady w kategoriach zdjęć przy zamieszczaniu info nt.zdjęć dodać nową kategorię,np. - "inne" ? Czasem mam dylemat w jaką kategorię "ubrać" zamieszczane zdjęcie, bo są na przykład scenki sytuacyjne i ine, których nie da się zaliczyć do żadnej z kategorii i czasem trzeba kategorię po prostu mocno podciągać pod którąś z możliwych...


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:27 | 28.08.2007

Witam

OK, to dobry pomysl dodamy go razem z wprowadzeniem ograniczenia liczby dodawanych dziennie zdjec.

pozdawiam

GlobAdmin


crullu dołączył
16.08.2007

crullu 12:58 | 28.08.2007

alo
w ogóle pomyślcie nad dodatkowymi kategoriami - reportaż na przykład, ludzie itp.
pozdrawiam


emski dołączył
13.12.2003

emski 04:16 | 06.09.2007

a moze wprowadzic wiecej samokontroli autorow i ograniczyc liczbe dodawanych zdjec np 5-6 miesiecznie i podniesc nieco skale ocen bo ta punktacja na ilosc przerasta wszelkie wyobrazenia u co poniektorych :-))


Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 15:45 | 06.09.2007

Skala jest dobra ... większa rozpiętość skali dopiero będzie stanowiła problem. Ludzie instynktownie potrafią odnaleźć się w skali szkolnej, natomiast w przypadku skali 0-10, bedzie jazda, bo ciężko jednaoznacznie powiedzieć czy dane zdjęcie to już 8 czy jeszcze 7, a może na tyle słaba 7, że juz prawie 6. Pomysł ze zmianą rozpiętości skali uważam za bezsensowny, notomiast ograniczenie ilości dodawanych zdjęć to rewelacyjny pomysł. Zmusi to trochę do samokrytycyzmu niektórych autorów i powinno podnieść poziom fotogalerii. Ponownie proszę admina o zastanowienie się nad dorzuceniem automatycznego usuwania najslabszych zdjęć ... :-)


gusika dołączył
22.12.2006

gusika 10:31 | 07.09.2007

coz najlepszym rozwiazaniem wydawalaby sie ocena calkowicie niezaleznego eksperta, ktoremu nie zalezy na nabijaniu sobie pkt i zanizaniu ocen innych. Usuwanie najslabszych zdjec wydaje sie nieuzasadnione poniewaz porownujac rozne dobre i slabe zdjecia te oceny nie oddaja rzeczywistej wartosci (patrz informacja o kraju, ciekawostka, dobre wykonanie i jakosc, ciekawe ujecie, zdjecia reporterskie itd.). Jestem natomiast zdecydowanie za wysokim poziomem galerii.
Popieram calkowicie pomysl ograniczenia ilosci dodawanych zdjec.Zmusi to autora do weryfikacji swoich zdjec i wyboru, miejmy nadzieje najlepszego, a nie wrzucanie wszystkiego co sie do wora udalo napchac.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl