Forum dyskusyjne

Zdjęcia - krajobraz a portret

kategoria inne

garimo dołączył
06.02.2007

garimo 10:27 | 29.08.2007

Witam,
Ostatnio Kaczma umieścił pod jednym z moich zdjęć następujący komentarz: "Portrety dla mnie sa podrzednymi zdjeciami,najlepiej oceniam krajobrazy i widoki poniewaz zawieraja najwiecej informacji o miejscu....dla turysty najlepsze jest zdjecie z najwieksza iloscia informacji...". ciekawy jestem co o tym myślą inni globtroterzy. pozdrawiam.

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 10:52 | 29.08.2007

Kaczma- zupelnie sie z Toba nie zgodze. Bardzo zdziwil mnie Twoj komentarz pod swietnym zdjeciem kasy1 (nie pamietam nr), ze to foto sie tu nie nadaje, bo to nie portal dla artystow. Portret jako podrzedne zdjecie? Wiesz ile pracy i umiejestnosci potrzeba zeby zrobic dobre zdjecie portretowe? Nie jest latwo pokazac emocje fotografowanej osoby. Osobiscie najbardziej lubie ogladac portrety ludzi z roznych zakatkow swiata. Nie wiem czy Ciebie przekonam, ale moze obejrzyj troche portretow takich swietnych fotografow jak Jodi Cobb, James L. Stanfield czy David Alan Harvey (wszyscy z National Geographic) i zobacz jak rewelacyjnie uchwycili emocje ludzi z roznych kultur :) Pozdrawiam!

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 11:21 | 29.08.2007

tez zgadzam sie z poprzedniczka.dziwia mnie tego typu stwierdzenia. i nie tyczy sie to tylko dyskryminacji portretow,ale na przyklad zdjec przedstawiajacych przyrode.jest oczywiste,ze to jeden z glownych tematow zdjec z podrozy.zetknelam sie jednak nie raz z opinia.ze na przyklad kwiat,owad,czy zwierzak to pomylki w Globtroterze-sa tez adekwatne oceny z tego tytulu,jedna osoba pastwi sie nad takimi fotkami wstawiajac za nie niemilosiernie jedynki.a przeciez wystarczy siegnac po pierwszy lepszy magazyn podrozniczy,czy przewodnik po fotografii podrozniczej,by wiedziec,ze portret,przyroda,czy potrawy, to jedne z glownych kategorii..

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 22:45 | 29.08.2007

Akurat tak się dziwnie składa, że ta jedna osoba, która pastwi się nad takimi fotkami wstawiając za nie niemiłosiernie jedynki, to właśnie Ty, alisson. Przypomnij sobie, jakie złośliwe oceny sama wystawiasz. Czyżbyś spodziewała się entuzjastycznych ocen dla swoich piesków czy kotków? Natomiast po Twoich zdjęciach nie widać, żebyś sięgała po pierwszy lepszy magazyn podróżniczy,czy przewodnik po fotografii podróżniczej, bo przesyłasz straszne badziewie, byleby tylko zdobyć punkty.

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 18:26 | 31.08.2007

sluchaj,zarzucasz mi cos,ale juz raz prosilam,bys mi cos udowodnil ok? jedynki,choc ich unikam,wstawiam tylko wtedy,gdy naprawde widze cos,co wedlug mnie jest malo wartosciowe.I zazwyczaj obok moich negatywnych ocen widac tez inne,takie same,badz podobne.Wyjatkiem byly foty,ktore ocenialam,wstyd sie przyznac,ze wzgledu na jak sie okazalo problem z monitorem.dosc czesto niestety korzystam z roznych miejsc z internetu.zorientowalam sie pozno,natrafiajac na te same zdjecia po czasie,kogo moglam,przeprosilam,jesli na to zdjecie,ktore pamietalam trafilam. A propos komentarza w drugiej czesci twej pelnej jadu,chamstwa i zacietrzewienia wypowiedzi to pudlo moj drogi! nie pisalam tu wcale o swoich zdjeciach i pastwieniu sie nad innymi osobami,ktore bronie w komentarzach i w ocenach,ale jak ktos bezmyslnie potrafi klikac i nie ma w sobie cienia kultury a w glowie logiki,to takie rzeczy wypisuje.jak powinienes byl zauwazyc zlosliwe komentarze i oceny odnosnie moich zdjec czesto nijak sie maja do ocen innych uzytkownikow,wiec zamiast sie ciskac zastanow sie nad soba troszke..

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 19:43 | 31.08.2007

A ja w dalszym ciągu nie muszę Ci nic udowadniać, bo wszystko jest dostępne - Twoje komentarze , oceny, wypowiedzi na Forum, wystarczy kliknąć. Ciekawe, że ta moja wypowiedź pełna jadu itd. to jest głównie cytat z Twojej wypowiedzi. A większość moich komentarzy do Twoich zdjęć to też cytaty. Zdanie ..jak ktos bezmyslnie potrafi klikac i nie ma w sobie cienia kultury a w glowie logiki .....idealnie Ciebie opisuje, trudno to lepiej ująć.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl