Forum dyskusyjne

Kto wygra

kategoria podróże po świecie

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 19:34 | 29.08.2007

Do końca miesiąca już niedaleko, walka na finiszu bezpardonowa. Czy upragniony przewodnik otrzyma marcowa kocica, czy blondynka? A może czarny koń?

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 08:05 | 30.08.2007

Obstawiam ,ze lamik17 poleci po bandzie

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 10:02 | 30.08.2007

znowu się farby nawdychałeś, że takie bzdury wypisujesz?

crullu dołączył
16.08.2007

crullu 11:21 | 30.08.2007

alisson pojedzie wszystkich... właśnie jest w mojej galerii i wstawia komentarze pod czym się da, dorzuca też ostre oceny tak bardzo, że chyba przestanę zdjęcia robić...

(alisson przepraszam ale ten portret był naprawdę masakryczny. z parlamentem czy bez, ale jakby mi ktoś coś takiego zrobił, raczej nie podałbym mu więcej ręki... :D)

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 11:31 | 30.08.2007

bo przykro jest na niektóre patrzeć,momim zdaniem część z nich nie przedstawia żadnej wartości niestety

crullu dołączył
16.08.2007

crullu 11:42 | 30.08.2007

jak większość twoich?

no dobra, nie czepiam się więcej (aczkolwiek te znad balatonu śniły mi się w nocy niestety)...
do admina prośba o funkcję "kosz" pod zdjęciami. Można by troche przeczyścić fotogalerię... no ale nie o tym ten wątek...

pozdrawiam.

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 21:01 | 30.08.2007

To jest akurat komentarz do Twoich zdjęć.

crullu dołączył
16.08.2007

crullu 11:31 | 30.08.2007

a tan przy okazji to te komentarze szczerze wam polecam... ja muszę na chwile odpuścić, choć pojawiają się kolejne cały czas. w pracy niestety jestem i nie mogę śmiać się na głos za bardzo... :D

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 12:12 | 30.08.2007

słuchaj,to że masz jakiś problem ze zdjęciami znad Balatonu to Twoja sprawa,inym się bardziej spodobały i jeśli sugerujesz złośliwie,że to one nadają się do kosza,to będą Ci się śniły dalej.

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 12:18 | 30.08.2007

Większość moich? Czy ci sie znow coś przyśniło? A może miewasz sny na jawie??? Na większość to ty sobie popatrz dobrze zanim cos napiszesz,bo teraz ja mam kupę śmiechu! Geniuszu,dla mnie ważne jest,że inni mogą i często mają inne niż Twoje zdanie a jak już założysz swoją szkółkę fotografii,to tak jak obiecałam,zrobię jej reklamę

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 17:58 | 30.08.2007

alisson7 nie przejmuj się. chłopaczek talku się nawdychał i pózniej bredzi. a tak poważnie. po paru miesiącach spokoju znowu wysyp pseudopodróżników, chamów. oprócz "kosza" powinien być jeszcze "ban". dziesięć osób kliknie i chłopaczek/dziewczynka kończy przygode z Globtroterem. pozdrawiam

Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 19:04 | 30.08.2007

Zarówno jeden, jak i drugi pomysł jest godny przemyślenia. Niestety byłoby to kolejne pole do nadużyć i na pewno szybciutko znalazłby się "życzliwy", który pokazałby wszystim jak ładnie może to działać :-)
PS.: Pozdrowionka dla wszystkich globtroterów :-)

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 20:24 | 30.08.2007

"kosz" i "ban" mogą być dostępne dla użytkowników np. którzy są na Globtroterze dłużej niż rok lub coś w tym stylu :)

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 21:13 | 30.08.2007

Mój ostatni komentarz ukazał się nie w tym miejscu co trzeba. Uważam że to zdjęcia alisson są w dużej części bezwartościowe. Fakt, jest trochę dość ładnych, ale jakby w Chorwacji dać małpie cyfrówkę, to też by zrobiła ładne fotki. Ciekawe, że w ustach alisson (czy raczej pod palcami) słowo geniusz staje się obelgą. ATy crullu jesteś kolejną osobą, która doświadczyła małpiej złośliwości alisson. Ona nie ocenia zdjęć - po prostu upatruje sobie ofiarę i jak leci wali złe noty. Kiedyś były to jedynki (jak oceny były tajne, to jeszcze perfidnie pisała komentarz super zdjęcie), teraz nie może tak robić, bo zostałaby zbanowana. Ale i tak potrafi w ciągu wieczora obniżyć średnią o kilka dziesiątych. Zobacz sobie stare zdjęcia ts czy jarko. Pewnie jest wiele innych osób, które mogłyby coś o tym powiedzieć. Cóż, ma paskudny charakter i tyle.

alexis dołączył
30.08.2007

alexis 10:13 | 31.08.2007

nie chce tu nikomu ublizac,ale jestem tu od niedawna i juz mi tu traci tragikomedia.Czytam sobie i ogladam zdjecia osob,ktore tu sie wypowiadaja i tak: zdjecia alisson sa raczej dosc przyzwoite i bardziej malpi charakter wydaja sie miec crullu i kitekat,ktorzy dobrali sie do pary w dosc ciekawy sposob..A propos umiejetnosci malp-crullu radze przyjac postawe bardziej pokorna,bo nie tylko alisson te zdjecia sie nie podobaly,jakbys nie zauwazyl sa tam i inne jedynki,wiec moze i tej innej osobie niedlugo dostanie sie,ze srednia zaniza?...Obrazanie kogos i porownywanie umiejetnosci do umiejetnosci malpy nie podoba mi sie,jest to chamskie,czy tu zawsze takie klimaty panuja?jesli jednak juz tak jest,to czasem trzeba chyba w czyims stylu mu odpowiedziec-jak dla mnie zdjecia-co niektore-uzytkownika o ksywce crullu tez moglyby skojarzyc sie z takimi,co i malpa by spod biodra zrobila,sorry,draznia mnie tu co niektorzy tutaj.alisson-foty z chorwacji i nie tylko sa generalnie przyzwoite,nie przejmuj sie tymi "malpimi" komentarzami!

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 14:42 | 31.08.2007

no coz co czlowiek to i zdanie, generalnie obsmialam sie wysmienicie. dzieki za rozrywke. Mam swoje zdanie ale juz wypowiadac sie eni bede. szkoda macic ta metna wode:)

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 16:24 | 31.08.2007

No proszę. Alisson mowę odjęło i ma rzecznika prasowego! To coś nowego w Globtroterze. Skąd Ci, alexis, przyszło do głowy, ze ja porównuję umiejętności (czyje?) do umiejętności małpy? To tylko Twoja interpretacja. Istnieje hipoteza, że gdybyśmy mieli bardzo dużo (tzn. nieskończenie dużo) małp maszynistek i miałyby b. dużo(nieskończenie) czasu i papieru, to w końcu napisałyby Hamleta. Tu chodzi o rachunek prawdopodobieństwa, a nie o porównanie geniuszu (o, przepraszam) Szekspira z umiejętnościami małp. Ja sobie rozważam dużo prostszą (choć też raczej nie do sprawdzenia) sytuację, że mamy cyfrówkę i jakąś istotę zdolną do trzymania jej i pstryknięcia. Pomyślałam o małpie, chociaż ich nie ma w Chorwacji, bo pies czy kot raczej się do tego nie nadaje. W Chorwacji są tak wspaniałe krajobrazy w każdym możliwym kierunku, że z dużym prawdopodobieństwem wyjdzie coś ładnego, jeżeli nie wymagamy na przykład, żeby był zachowany poziom. W tej może skomplikowanej konstrukcji myślowej chodziło o Chorwację. A teraz czy alisson te wspaniałe możliwości w pełni wykorzystała, to już każdy sam może ocenić, oglądając zdjęcia. To było tylko w domyśle. I gdzie tu moje chamstwo? Ja zresztą jak wiele osób bardzo lubię małpy, oglądam je i fotografuję z przyjemnością. Tyle tylko, że jak można przeczytać na wielu stronach internetowych, cieszą się opinią bardzo złośliwych. I tu kończę, bo znowu będzie, ze kogoś obrażam.
Wątku zdjęć crullu teraz nie rozwijam, bo na finiszu ciągle zacięta walka i gryzę palce z przejęcia.

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 16:38 | 31.08.2007

twoje dni chłopaczku są policzone na tym Forum. idz na inne stronki i tam obrzucaj ludzi błotem, bo to co wypisujesz mianuje cie na 6latka, który lubi zoo a nie na dorosłego człowieka, pozdro

kitekat dołączył
29.08.2007

kitekat 17:45 | 31.08.2007

Tak dla jasności, kto jest tym chłopaczkiem? W jaki niby sposób czyjeś dni są policzone na tym Forum? Nie wyglądasz mi na takiego, co umiał czytać mając 6 lat, bo nadal masz duże kłopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego.

alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 18:33 | 31.08.2007

ha ha szczerze sie usmialam po przeczytaniu postu nt malp i cyfrowek-przeciez gdyby malpie dac cyfrowke,to w zyciu by nia zdjecia nie zrobila...ho ho a tu takie wymysly ma chlopaczek...nie,takimi to ja sie nie przejmuje,to on ma problem,z soba.

lamik17 dołączył
21.03.2007

lamik17 20:46 | 31.08.2007

no jak określić takiego gościa, co takie bzdury wypisuje? chłopaczek, dzieciak :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl