Forum dyskusyjne


Żałosne

kategoria inne

franc81 dołączył
05.08.2007

franc81 13:07 | 30.08.2007

Kiedy rejestrowałem się na tym portalu, chciałem wrzucić tutaj relacje z moich wyjazdów, by poczytali sobie moi znajomi, a może i komuś obcemu moje uwagi byłyby pomocne. Zdjęcia są nieodłączym elementem wyjazdu, a więc i relacji. Nie jestem zawodowym fotografem, nie mam ochoty bawić się też photoshopem, więc nia są najlepszej jakości. Wiem, jak trudno jest zrobić dobre zdjęcie, dlatego oglądam tylko takie. Jeśli fotka mi się nie podoba, to zwyczajnie ją omijam i powstrzymuję się od kąśliwych komantarzy. To, co robią tutaj niektórzy, jak się gryzą, niejednokrotnie obrzucają wyzwiskami, piszą bzdurne komentarze, wystawiają kosmiczne oceny i tym podobne, bardzo mnie dziwi. Myślałem, że środowisko podrózników jest bardziej życzliwe, że jeden pomaga drugiemu, a nie obrzuca go błotem. Na tym portalu jest inaczej...Smutne to. Śledzę i patrzę i nie wierzę własnym oczom. Ludzie, opanujcie się, bo to do nieczego nie prowadzi. To tyle z mojej strony.


gregw dołączył
23.01.2007

gregw 08:05 | 31.08.2007

Cóż - weź pod uwagę, że to specyficzni podróżnicy : polscy.


Sedona dołączył
31.03.2007

Sedona 19:36 | 31.08.2007

Przyłączam się do opinii franc81. Nie uczestniczę również w tym "wyścigu".
Cieszę się jednak, ze dzięki stronie Grobtroter wyjechałam na wakacje.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl