Forum dyskusyjne

EGZOTYKA BARDZO TANIO

kategoria podróże po świecie

syrian dołączył
06.03.2006

syrian 15:13 | 01.09.2007

cześć, mam na imię paweł, ponad 21 lat. mieszkam w małopolsce.

jakiś czas temu znalazłem cudowne biuro, które sprzedaje bardzo tanie bilety lotnicze. NAJTAńSZE NA RYNKU!!! mieści się na skraju dzielnicy żydowskiej. prowadzi je pewien bardzo miły ślązak o imieniu darek, który mieszkał wiele lat w stanach i pracował w branży lotniczej więc zna ją znakomicie.

można u niego kupić bardzo tanie bilety lotnicze. znalazł mi np. bilet do etiopii za jedyne 2600zł brutto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lub do nigerii za 2200 !!!!!!!!! a ceny do tych krajów wynoszą zwykle około 4 tysięcy !!!

dlatego szukam kogoś na tanią wyprawę d jakiegoś egzotycznego kraju, w okresie grudnia i stycznia (przełom 2007 i 2008), która trwałą by około 20 dni. trasa i kraje do uzgodnienia. zobaczymy jakie będą ceny. wszystko też zależy od tego czy rodzice zdążą mi na czas oddać moje 4 tysiące. jeśli wszystko poszłoby dobrze, bilet chciałbym wykupić do końca września lub na początku października. bo czym wcześniej, tym taniej.

mój numer gg to 723812 lub adres mailowy syriano@interia.pl lub luigi_pl@o2.pl (lepiej pisz na ten pierwszy a w temacie wpisz dużymi literami EGZOTYKA TRAMPING, bo jak temat nie rzuca mi się w oczy to usuwam wiadomośc bez czytania odbierając ją jako spam)

prosze o kontakt,
pozdrawiam,
paweł,
cześć.

anet_a (ban) dołączył
06.08.2007

anet_a (ban) 00:28 | 02.09.2007

A z jakiego miasta i jakimi liniami do Etiopii?

syrian dołączył
06.03.2006

syrian 08:53 | 02.09.2007

wiesz co. jest tak. miałem gdzieś lecieć. nie obchodziło mnie gdzie, tylko żeby było daleko i egzotycznie. podawał mi wiele krajów. może 15. i głównie były to loty z krakowa bądź katowic, część z warszawy i dlatego nie pamiętam skąd był akurat ten lot, ale na pewno, z któregoś z tych trzech miast :-) jeśli chodzi o linie to była to bodajże luhtfansa ale głowy nie dam sobie uciąc. podawał mi lot do nigerii (ten za 2200 PLN) do lagos z lufthansą albo turkish airlines, tylko że bezpośreni byłby bardzo drogi (tak powiedział) dlatego wybrał opcję z pobytem jeden dzień w stambule (moim ukochanym zagranicznym mieście :-)) i stamtąd następnego dnia lot do lagos w nigerii.

pewnie będziesz chciała na własną rękę coś znaleźć, ale wątpię żeby ci się udało. ja cały kraków złaziłem żeby znaleźć coś atrakcyjnego, ale tylko u niego się dostało. on nim pokazywał jakąś umowę, która upoważnia go do zniżek jakich nikt nie ma w polsce. poza tym facet świetnie zna rynek lotniczy jak już pisałem bo to jego pasja. inni robili łaskę, że mi coś wyszukiwali, robili to na odpieprz się, bo widzieli że nie jestem zdecydowany, a ten facet robił to z przyjemnością bo to jest jego pasja.

pozdrawiam.

marek.kos dołączył
29.01.2007

marek.kos 09:38 | 04.09.2007

Trudno powiedzieć, czy to tanio, czy drogo, bo nie podałeś żadnych szczegółów. Często się zdarza, że bilet np. z Krakowa gdzieś do Ameryki Południowej jest o kilkaset zł. droższy od biletu z Warszawy. Ale jeśli doliczysz koszt dojazdu do Warszawy, ewentualny nocleg w Warszawie, jeśli samolot odlatuje wcześnie rano, to cena wzrasta. Z reguły tańszy jest British Airways, ale czasami trzeba zmieniać lotnisko Gatwick/Heathrow, czasem potrzebny jest nocleg w Londynie, czy w Miami. Po podliczeniu wszystkich kosztów może się okazać, że bilet tańszy jeszt w rzeczywistości droższy. To tak jak z tanimi liniami. Co raz częściej taniej można polecieć Lufthansą czy Air France niż Wizz Air czy Sky Europe, szczególnie jeśli się kupuje bilet kilka dni przed podróżą. Tak w ogóle najtaniej można kupić bilet bezpośrednio na stronie internetowej danej linii lotniczej, bo ceny są wszędzie takie same, a KAŻDE biuro podróży dolicza do ceny opłatę za wystawienie biletu 60-120 zł. Ale jeżeli ktoś nie ma doświadzenia w wyszukiwaniu przez internet, to wtedy bardzo pomocny jest właśnie taki agent, który wie, gdzie szukać i któremu chce się szukać, a takich jest mało.

syrian dołączył
06.03.2006

syrian 13:11 | 04.09.2007

darek podawał mi ceny brutto (koszt całkowity). nie muszę spać w w-wie, nawet jeśli wylot jest o trzeciej nad ranem....poza tym w krakowa do w-wy deojedzie się samochodem w 3,5 godziny, a koszt tego do kilkadziesiąt złotych.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl