Forum dyskusyjne


Ukraina w połowie września

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

Judii dołączył
01.09.2007

Judii 18:37 | 01.09.2007

Ja -20 latka z tysiącem pomysłów na minute, nie oglądająca sie za siebie...Ona-20 latka z zasadami, mój prywatny życiowy hamulec...MY- przyjaciółki od 15 lat. Cel-Ukraina-Krym trekking zwiedzanie żadne leżenie plackiem na plaży. Szukamy- Kompana podróży. Kogoś z duzym poczuciem humoru,ambitnego no i już więcej nie pisze :P Wyjazd w połowie września...Zainteresowanych prosze o kontakt meilowy"judi2312@o2.pl" lub gg 3797763 . Trasa i dokladny termin oczywiscie do wspolnego ustalenia:)
JustynaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl