Forum dyskusyjne

indie 2008 luty marzec

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

nade dołączył
02.09.2007

nade 11:30 | 02.09.2007

witam szukam chetnych (lub sie dolacze) do podrozowania po indiach, wybieram sie na poczatku lutego na miesiac z kawalkiem , mysle ze w grupie byloby razniej i bezpieczniej.takze jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt, jestem otwarta na wszelkie propozycje dotyczace terminow i trasy.

kizilirmak dołączył
14.09.2007

kizilirmak 14:50 | 14.09.2007

witam...
wlasnie ja chcialabym sie wybrac do indii w lutym. tylko slyszalam ze od marca tam juz upaly:) no ale reflektuje na wyjazd. chce tam spedzic z 2 albo i nawet 3 miesiace ale fajnie ze ktos juz chce jechac w tym samym terminie:)jakby co pisz mi na maila kizilirmak@interia.pl albo na forum to jak juz wolisz...
pozdrawiam

Kantor dołączył
19.09.2007

Kantor 17:52 | 19.09.2007

chmm.. wybieramy sie do Indii i Nepalu (choc na chwilę) koniec lutego - marzec 2008, ale niestety na nie wiecej niz 3 tygodnie. Wiec mozemy sie gdzies skumac po drodze albo troche pojezdzic razem. Z wielką chęcią!

kizilirmak dołączył
14.09.2007

kizilirmak 17:39 | 21.09.2007

czemu nie brzmi fajnie:) ja planuje tylko indie na jakies 3 mies. skad bedziesz leciec??czy z pl??ja chyba z dublina ale nie wiem jak toi bedzie wygladac cenowo...jak robisz ze szczepieniami??

ustankie dołączył
22.09.2007

ustankie 16:35 | 23.09.2007

Hej! Tez sie chetnie dolacze do podrozy. Planuje wyjechac do Azji na poczatku marca na 4 miesiace. Chce zaczac od Indii, a dalej Tajlandia, Laos, Vietnam i co sie da :) Ktos ma podobne plany? Moj e-mail: ustanki@op.pl

szewczykowa dołączył
29.12.2007

szewczykowa 00:36 | 29.12.2007

witam wszystkich. lecimy z koleżanka ( dwie dziewczyny:) do indii 9 lutego do 28 marca. lecimy do delhi a pozniej planujemy pojezdzic przede wszystkim po północy, ale to będziemy ustalać na bierząco. jeżeli ktoś będzie w tym czasie niedaleko to niech daje znać:)fajnie byłoby spotkać kogoś z Polski. zawsze to raźniej:D w razie czego piszcie szewczykowa@gmail.com i mam nadzieje do zobaczenia:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl