Forum dyskusyjne

Jesienią droga z Delhi do Leh lądem

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 14:30 | 03.09.2007

czy ktos może podróżował lądem do Leh jesienią (koniec września/październik) i ma jakies propozycje jak najlepiej się tam dostać i czy w ogóle drogami jest to możliwe? Wiem, ze samolot to szybsza opcja jednak niestety dość droga,z tego co wiem ok 800 zł w 2 str.

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 15:21 | 03.09.2007

jechałem tą drogą w tym roku, z tego co wiem pod koniec września może się pojawić śnieg na odcinku z Manali , a Dehli do Manali masz duży wybór autobusów , włącznie z sypialnymi , z Manali autobus to prawdziwy hardcore, nawet miejscowi boją się nim jeżdzić , popytaj w Manali o miejsce w samochodzie terenowym , to droższa opcja ale bezpieczniejsza , łatwiejsza droga , ale znacznie dłuższa jest przez Jammu , Srinagar , Kargil , Leh .

arraval dołączył
16.04.2007

arraval 19:35 | 04.09.2007

droga oficjalnie zamykana jest 23 września . czasem wczesniej gdy pojawi sie śnieg. jedyny sposób dotarcia do leh na jesieni to samolot. w lipcu jechałam z manali do leh autobusem i naparwde polecam . pzrezycia niezpomniane :) aczkolwiek hardcore prawdziwy ....

akirija dołączył
05.01.2007

akirija 22:45 | 05.09.2007

kurcze ja bedę w indiach dopiero 23 września...

jamdrok dołączył
25.01.2006

jamdrok 00:39 | 18.01.2008

i jak udalo sie??:)
wiem ze juz po ptokach ale dla innnych zainteresowanych...
autobusy jezdza do momentu kiedy sniegi nie zasypia przeleczy Taglang. Na ogol trafia to na koncowke wrzesnia. Jednak nie ma co sie zlamywac bo mozna znalesc w miare tani lot do Leh, albo przy duzym szczesciu znalesc jakis chetnych i sprobowac w manali wynajac samochod. Jesli nie to zawsze jest mozliwosc wjazdu od Kaszmir przez Dras!:)
pozdrawiam

Kantor dołączył
19.09.2007

Kantor 12:00 | 18.01.2008

Od kiedy ta droga jest otwarta dla autobusów albo samochodów? Z Manali do Leh albo z Dharamsala? i i le trwa taka podroz autobusem? Pytam gdyz chcialbym tam ewentualnie wstapic od polowy marca.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl