Forum dyskusyjne

wejscie na Olimp

kategoria inne

kraj Grecja

Ewka1967 dołączył
07.09.2007

Ewka1967 17:34 | 07.09.2007

Szukam towarzystwa wedrowki na Olimp. Jestem zainteresowan kazda cenna informacja innych ktorzy tam byli

ladylion dołączył
21.07.2007

ladylion 22:02 | 15.10.2007

hmmm, coś chyba "cicho wszędzie, głucho wszędzie" ;) chyba, że masz kontakt z kimś na priva ;) jeśli tak to podziel się proszę informacjami - też ich poszukuje. a może od czasu napisania tego postu już tam byłeś i możesz mi coś opowiedzieć? :)
pozdrawiam ciepło!
ladylion

Ewka1967 dołączył
07.09.2007

Ewka1967 06:54 | 01.11.2007

niestety nie bylam tam... Bylo za pozno i trudno bylo zgrac terminy dojazdu z naszymi wolnymi terminami... Ale co sie odlecze to nie uciecze - mam taka nadzieje - wybieramy sie poznym latem przyszlego roku - tym razem jest wiecej czasu na przygotowania - wiec jestem pewna ze wyjazd dojdzie do skutku.. :) dzieki za wiadomosc... pozdrawiam

świstak dołączył
09.02.2007

świstak 02:07 | 01.11.2007

Byłam na Olimpie we wrześniu. Z Litochoro do Prioni jechałam taksówką za 22 Euro. Bez pośpiechu doszłam do schr. A Spilies Agapitgest.Był jeszcze czas na spacer do schr. C, ale deszcz i silny wiatr skutecznie do tego zniechęciły. Nocleg w schr. A w sali 12-osobowej kosztuje 10 Euro. Następnego dnia zdobyłam Olimp (Skolio), dotarłam do Prioni i stopem wróciłam do Litochoro

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl