Forum dyskusyjne

turcja gdzie z 4 letnim dzieckiem najjepiej

kategoria podróżowanie z dziećmi

kraj Turcja

dan78 dołączył
25.12.2013

dan78 23:45 | 29.12.2013

Witam. Kto może polecić jakieś sprawdzone i fajne miejsce w Turcji gdzie z dzieckiem 4 letnim można by się wybrać i gdzie będzie miało sporo atrakcji ?? Czy w Turcji obowiązują nasze prawa jazdy ?? Pozdrawiam

zwanka (ban) dołączył
10.05.2014

zwanka (ban) 13:13 | 12.05.2014

No pewnie,że obowiązują ;) My jakiś czas temu byliśmy z mężem w Turcji, wynajęliśmy sobie samochód i wybraliśmy się wycieczkę po okolicy. Wypoczywaliśmy w Marmaris: www.qtravel.pl/inspiracje/marmaris-turcja-id221  - bardzo bezpieczny kurort z dużą ilością zabytków.
Hotele nie są tam drogie. Miasto ma bardzo ciekawą historię tak więc jeśli lubicie zwiedzać to będziecie zadowoleni.
Panuje tam również bardzo miły kurort.Mam porównanie do riwiery i jednak w Marmaris jest przyjemniej. Jest wprawdzie gorąco ale nie odczuwasz tak tego ponieważ jest tam bardzo miła bryza morska.

monia88 dołączył
24.06.2014

monia88 11:46 | 19.09.2014

Planuje w październiku zabrać moją trzyletnią córeczkę i męża w tydzień do Turcji.
Mam kilka pytań z tym związanych.
Jak jest temperatura w Turcji o tej porze roku?
czy piasek na plaży bardzo się nagrzewa? czy dziecko powinno biegać po plaży boso czy lepiej kupić mu jakieś buty do buiegania po piasku? Koleżanka polecała mi kupić dziecko jakieś buciki. Myślałam o Crocksach. Z jednej strony moja córeczka nie lubi chodzić w butach ale nie chce,żeby poparzyła sobie stopki.
Myślałam o wyjeździe do Alanya. Czy są tam jakieś atrakcje do dzieci w pobliżu? Jaki hotel byście polecili?
Będę wdzięczna za wszelki sugestie

Hindu dołączył
26.02.2015

Hindu 13:52 | 26.02.2015

Temperatura powinna byc w miare dobra. Do biegania po plazy lepiej zabrac jakies buty niz biegac bez nich. Moge polecic Supark Hotel [url]oscillo.pl/grypa-i-przeziebienie/przeziebienie-i-grypa-czy  m-roznia-sie-od-siebie[/url] Ceny w porzadku do jakosci uslug.

toma001 dołączył
06.04.2016

toma001 13:42 | 11.10.2016

pazdziernik w Turcji jak najbardziej bedzie ok -- nie będzie już tak goraco ale 25 stopni w dzien bedzie i woda w morzu nadal ciepla. Zobacz np oferte hotelu Delphin Deluxe: dreamtours.pl/Turcja,Okurcalar,Delphin-Deluxe-Resort,11338.php 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl