Forum dyskusyjne

Dolina Langtang

kategoria podróże po świecie

MIHASi dołączył
01.06.2007

MIHASi 13:53 | 19.09.2007

czesc, za 2 tygodnie wyruszam do Nepalu, mam w planie udac się do doliny Langtang, czekam na wszelkie opinie o tym rejonie, i mam pytanie :czy jest jakas alternatywa co do tego rejonu, mam bardzo mało czasu w sumie - na trekking około tygodnia i zastanawiam sie czy to dobry wybór

kakabliblak dołączył
03.08.2007

kakabliblak 14:14 | 19.09.2007

Tydzień to rzeczywiście mało. Jeśli lądujesz w Katmandu alternatywą jest Royal Chitwan NP.

MIHASi dołączył
01.06.2007

MIHASi 14:54 | 19.09.2007

wolałbym jednak w góry pójść ...:0 w końcu jade zobaczyć Himalaje :)

kakabliblak dołączył
03.08.2007

kakabliblak 15:20 | 19.09.2007

Alternatywa, polecana przez LP:
1 dzień - Katmandu - łapiesz bus do Jorpati potem w Bodhanath zmieniasz go na bus do Sundarijal. Mulkharka, Chisopani, Pati Bhanjyang.
2 dzień - Chipling, Gul Bhanjyang, Khutumsang
3 dzień - Therapati
4 dzień - Sherpa, Malamchi Khola, Tarke Gyang
5 dzień - Kiul
6 dzień - Pati Bhanjyang
7 dzień - Sundarijal, Katmandu

Polecam zakup przewodnika Lonely Planet Nepal no i mapy oczywiście ;)))

MIHASi dołączył
01.06.2007

MIHASi 14:08 | 21.09.2007

a jakie są ceny lotów do Pokhary ? ktoś się orientuje?

kakabliblak dołączył
03.08.2007

kakabliblak 18:29 | 21.09.2007

Nie wiem z jakiego miasta chcesz tam lecieć ale proponuję zerknąć na strony internetowe, lista linii lotniczych poniżej.

Linie lotnicze w Nepalu:
Royal Nepal Airlines Corporation
Necon Air
Buddha Air
Lumbini Airways
Cosmic Air
Gorkha Airlines

MIHASi dołączył
01.06.2007

MIHASi 16:17 | 23.10.2007

wlasnie sie konczy moja wizyta w Nepalu ,dolina Langtang warta polecenia jezeli ktos ma od 7 - 10 dni na trekking to jak najbardziej jest to swietna opcja, Mysmy zrobili cala trase w 8 dni z wejsciem na Kjianing Ri .
Jezeli ktoß ma pytania piszcie na prv --- michasoko@tlen.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl