Forum dyskusyjne

skad najlepiej do essaouiry

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

prusia dołączył
19.09.2007

prusia 09:44 | 20.09.2007

witam, chcialabym zaplanowac podroz do essaouiry, wyjedziemy z warszawy. jesli ktos moze podzielic sie radami jak najtaniej i najbezpieczniej dotrzec na miejsce, bede super wdzieczna. dodam, ze podrozujemy w 4 dorosle osoby, i 3ka dzieci. Myslalam, zeby doleciec do Marakeszu (choc przyznam ze nie wiem czy to jest ekonomiczna opcja, jesli chodzi o bilety) a potem jakos do Essaouiry....(ale nie wiem jak) czekam na odpowiedzi,dziekuje:)

muchacha1 dołączył
28.08.2007

muchacha1 10:59 | 20.09.2007

Witaj Ja lece 24.09. do Marakeszu,potem musze odwiedzic znajomych w Warrzazate a stamtad do Essaouiry.Podroz z Marakeszu jest najlepsza z opcji.Ja lece z Berlina via Madryt do Marakeszu.Czy chcecie jezdzic autobusami czy wynajac samochod?Jak bede na miejswcu moge sie o wiele podpytac.Pozdrawiam

prusia dołączył
19.09.2007

prusia 12:33 | 20.09.2007

dzieki muchacha1, chcielibysmy dostac sie samochodem z Marakeszu chyba. Czyms co nazywa sie grandTaxi, czy jakos tak. A jakimi liniami lecisz?

colcolcol dołączył
20.05.2007

colcolcol 15:19 | 20.09.2007

grandtaxi-świetne : trzy albo cztery osoby z przodu + pięć albo sześć z tyłu+ jedna albo dwie w bagażniku i to wszystko w mercedesie tzw "beczka" 240D lub w słabszej wersji 200D. O kierowcach nie mogę powiedzieć złego słowa, radza sobie jak należy. Uwaga! mozna wynająć dacie logan, w Marakeszu za ile ? moze inni powiedzą :) i Ważne ! kierowca musi mieć zapiete pasy bezpieczeństwa i respektować "stop". Dużo radarów Powodzenia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl