Forum dyskusyjne

szukam tanich noclegów w kopenhadze

kategoria podróże po świecie

kraj Dania

czadzik dołączył
12.11.2006

czadzik 14:54 | 20.09.2007

hej witam mam pytanie a zależy mi bardzo jezeli ktos kiedykolwiek był w kopenhadze to moze podac mi namiary na jakies tanie noclegi a czy polecacie hostele seri danhotel a jak sie kształtuje taka opcja jak schroniska młodzierzowe czy trzeba miec jakąs karte bo cos niecos otym słyszałem a jak jest z poscielą bo słyszałem ze spiwory a raczej pod niego trzeba miec posciel czy to prawda plissssss o odpowieć

Garibaldi dołączył
05.06.2012

Garibaldi 20:05 | 05.06.2012

nie wiem co dla ciebie tanio.
Jestes sam, czy was wiecej.

Tanio i przyzwoicie, chociaz ciasnawo jest w hotelu Zleep (Ballerup, pod Kopenhaga) . Jesli 4 osoby wezma pokoj , to cena chyba jest 400 DKK. ZNajdziesz to na internecie.

Inna opcja - Vandrehjem - cana okolo 150 DKK za noc - czystosc i standard - bardzo przyzwoity. Dostajesz posciel, ale BIELIZNE poscielowa musisz dokupic - jak masz spiwor, chociaz taki plocienny - to ok

Jesli jest was kilkoro , to domek kampingowy na kempingach wkolo Kopenhagi jest fajna alternatywa.

Ania___2222 dołączył
26.07.2010

Ania___2222 17:16 | 09.06.2012

ja nocowałam w hotelu Cabinn www.cabinn.com  2 razy. Pokoje bardzo małe, łózka piętrowe, toaleta obłednie mała, ale czysto i w centrum miasta lub przy lotnisku-jest kilka tych hoteli Cabinn w Kopenhadze. Posciel jest, nie trzeba miec swojej, sniadanie tez mozna dokupic, nie pamietam juz, za ile, ale nie drogo jak na warunki dunskie. To byl najtanszy hotel w Kopenhadze, jak szukałam,a byłam tam pod koniec listopada 2011.

[konto usunięte] dołączył
10.01.2012

[konto usunięte] 13:48 | 11.06.2012

Może coś z naszej [url=www.edom.pl/noclegi/dk/dania/#1]bazy[/url]  zainteresuje? Przedział cenowy domków jest bardzo szeroki.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl