Forum dyskusyjne

wiza indyjska tak czy nie

kategoria podróże po świecie

adamur15 dołączył
21.09.2007

adamur15 12:04 | 21.09.2007

Witam.Na początku października wybieram się do Nepalu.Finnair-em do Dehli , stamtąd Air Sahara do Katmandu.Czy ktoś z Was wie czy potrzebna mi jest wiza indyjska na czas pobytu na lotnisku w Dehli w strefie tranzytowej (nie będę opuszczał lotniska).W zeszłym roku Przyjaciel leciał Aerofłotem i nie potrzebował-teraz z różnych stron dobiegają sprzeczne informacje. Pomocy!

MIHASi dołączył
01.06.2007

MIHASi 14:06 | 21.09.2007

Zawsze możesz kupic wize tranzytową, ale ona chyba jest wazna tylko 2 tygodnie. Ja z zona jednak kupilismy turystyczną poniewaz nie mamy biletu lotniczego ktm - delhi i całkiem mozliwe ze bedziemy wracać lądem. A kiedy lecisz dokładnie ? bo my 8 paź . też finair

kakabliblak dołączył
03.08.2007

kakabliblak 18:34 | 21.09.2007

Myślę, że najlepiej zrobisz jak zadzwonisz do ambasady.

WORKING DAYS Monday to Friday
OFFICE HOURS 8.30 am to 5.00 pm
ADDRESS ul. REJTANA 15, FLATS 2-7, 02-516 WARSAW
TELEPHONE No. (00-48-22) 849 5800, 849 6257,and 849 6850

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 22:09 | 21.09.2007

na 90% nie potrzebujesz wizy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl