Forum dyskusyjne

Pekin - Xian - Shanghai - HongKong w styczniu lutym 2008

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

Zamorski Diabeł dołączył
23.09.2007

Zamorski Diabeł 14:43 | 23.09.2007

Witam,

mieszkam aktualnie w Pekinie i od 12 stycznia chcę przejechać przez wschodnie Chiny do Hong Kongu. W Hong Kongu chcę być na chiński nowy rok 6/7 luty i potem lecę z powrotem do Polski.
Znam mniej więcej chiny i umiem dogadać się po chińsku.

Szukam odpowiedzialnego i samodzielnego współtowarzysza/towarzyszki podróży. Najlepiej mającego już za sobą jakieś większe podróże i chętnie w wieku 23 - 43 lat. Nie chcę niańczyć dzieci.

Szczegóły na priv.
Zamorski Diabeł.

19770807 dołączył
15.10.2007

19770807 20:47 | 16.10.2007

Hejka Witaj. Super podroz. Ja planowalam podroz do chin z przyjaciolka w kwietniu. Bardzo kuszaca propozycja. Badzmy w kontakcie ze soba. moj e-mail F1E@poczta.onet.pl Pozdrawiam Justyna

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl