Forum dyskusyjne

Indie na 4 tyg - steczeń luty 2008 SZUKAM CHĘTNYCH

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 10:13 | 02.10.2007

HEJ WSZYSTKIM

Szukam 1-3 chętne osoby na wyjazd do Indii.
A włąściwie facetów (moja żona zostaje w Polsce i niezbyt chętnie
widziała by na tej wyprawie "konkurencję" ;-)

Wyjazd miałby rozpocząć się na początku lutego ew. w połowie
stycznia i potrwać ok. 4 tygodnie.

Dokładny termin, czas trwania oraz trasa do ustalenia.
Wstęnie: przylot do Dehli, zwiedzanie "okolic" - może nbawet z
Nepalem a nastęnie przelot na południe na GOA (koniecznie) i powrót
z Mumbaju

Szacunkowy koszt wyjazdu: 4 - 4,5 (do 5)tys. już z przelotem i
lotem na GOA.

Oczywiście wszystko organizowali byśmy na własną rękę - wykupując
tylko przelot, a dalej szukając noclegów itp. już na miejscu.
Mam już doświadczenie w takich podróżach po Tajlandii i Chinach...

Chciałbym "zamknąć" skład ekipy jak najwcześniej,
ale zamknąć nie na zasadzie deklaracji zainteresowanych, tylko po
prostu ustalając konkretny termin i wykupując bilety lotnicze !!!

Jest to o tyle ważne, iż np. w zeszłym roku mój pewny wyjazd do
Ameryki pd. upadł w styczniu,
- musiałem wtedy na prędce organizować coś innego (w końcu
wylądowałem w Tajlandii...)

Ja mam na Imię Krzysztof, mam 29 lat i mieszkam w Warszawie.
- Myślę że nie zawiedziecie się moim towarzystwem ;-)

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 09:17 | 12.10.2007

na dzisiaj najtańsza opcja na przelot to:

przelot do Delhi / powrot z Mumbai liniami SWISS via Zurich , np. w datach 20 jan - 17 feb za 2460zł ze wszystkimi opłatami !!!

jest jednak szansa że pojawi się coś tańszego....

P-P dołączył
09.02.2006

P-P 15:17 | 16.10.2007

A może wrócisz do tematu Ameryki Pd. Planuję wyprawę Peru, Boliwia wstyczeń 2008. Mam 31 lat i jestem z Wawy. Wcześniej podróżowałem po Azji Pd-W. Daj znać na maila jeśli jesteś zainteresowany karbonex@op.pl

danielk dołączył
16.10.2007

danielk 16:02 | 16.10.2007

Witam. Wraz z moim kumplem (obaj jestesmy z Warszawy) planujemy podroz na styczen/luty 2008. Jezeli jestes zainteresowany naszym towarzystwem pisz na: danielkorzonkowski@o2.pl

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 10:34 | 23.10.2007

Witam Wszystkich

Są już konkrety:
Znalazłem 2 chętne osoby (dwóch kumpli: 26-27 lat)
Dzisiaj robimy rezerwacje za lot - w super cenie,
na trasie:

Warszawa-Zurich-Dehli Mumbaj-Zurich-Warszawa

termin: 16styczeń - 14luty
cena 2090zł !!!!! - już ze wszystkimi opłatami !

przelot szwajcarskimi liniami (nie jakieś ruskie...) a cena super.

Możemy jeszcze dokoptować do siebie 1 max. 2 osoby
- ale żeby załapać się na ten sam lot trzeba by było się pośpieszyć...

pozdrawiam

katjan dołączył
23.10.2007

katjan 17:39 | 23.10.2007

hej,
ja sie wybieram tez w tym okresie. Głownie na Goa. tymi samymi liniami. Mam pytanie do Was: macie informacje, jak wyglada windurfing na Goa? Szkółkii cale zaplecze z tym zwiazane? Ciezko cos znależć w sieci. Licze na odpowiedz.

vistabela dołączył
24.09.2007

vistabela 12:15 | 07.11.2007

Hej ja właśnie wróciłam z Indii polecam Wam południe dużo ciekawsze i tańsze Kerala jest piękna

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 21:14 | 12.12.2007

Sytuacja na dzisiaj wygląda następująco:

Termin jest sztywny bo bilety już są (16stycz.-14luty)
Oczywiście jeżeli znajdzie się jeszcze ktoś chętny to na pewno da się przypasować dla niego przelt w podobnych granicach czasowych tak aby na miejscu już śmigać razem ;-)

Kto jest chętny na prawdę musi się już szybko decydować - samo wyrobienie wizy to min. 7dni.

pozdrawiam wszystkich

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 21:13 | 12.12.2007

Oczywiście jeżeli znajdzie się jeszcze ktoś chętny to na pewno da się przypasować dla niego przelt w podobnych granicach czasowych tak aby na miejscu już śmigać razem ;-)

Kto jest chętny na prawdę musi się już szybko decydować - samo wyrobienie wizy to min. 7dni.

pozdrawiam wszystkich

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 21:12 | 12.12.2007

pozdrawiam wszystkich

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 21:27 | 12.12.2007

Dziwna historia..Dwa razy dostałem wizę w tym samym dniu,a trzeci raz była na drugi dzień do odbioru..nigdy nie słyszałem o tak odległym terminie.

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 21:19 | 12.12.2007

Dziwna historia..Dwa razy dostałem wizę w tym samym dniu,a trzeci raz była na drugi dzień do odbioru..nigdy nie słyszałem o tak odległym terminie.

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 21:39 | 12.12.2007

być może i dostałeś szybko - ale ja dzwoniłem do Ambasady i pytałem ijaki jest czas oczekiwania - powiedziano mi że właśnie tyle teraz się czeka (jest spora kolejka)

zresztą posty takie jak Twoje wprowadzają tylko zbędne zamieszanie i odciągają szukających od głównej myśli wątku...

Tak więc powtarzam - jeżeli jest jeszcze ktoś chętny na wyjazd do indii na 4 tyg. w połowie stycznia to ZAPRRASZAMY

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 23:02 | 13.12.2007

Polemizowałbym...
Gdybym chciał się czepiać,to zapytałbym o powody Twoich poszukiwań..po co Ci jeszcze dwie osoby?Jedziesz ze znajomymi,a osob z netu nie znasz..roznie mozna trafic:)Poza tym jaki to sens?Do jednej rikszy sie nie zmiescicie,do taksowki tez,więc dojdą dodatkowe koszty,wiecej ludzi to wiecej mozliwosci,ze ktos nie zaakceptuje programu,moga byc niesnaski,itp...
Poza tym Twoje posty sa dosyc ''natrętne'',co chwila przypominasz,ze to ostani moment na decyzje...

Podałem ci przykład,jak mogłbym pisac nie na temat,bo jak podrozujesz i z iloma osobami,to Twoja sprawa:).Natomiast moje pytanie było jak najbardziej rzeczowe i nie mialo na celu ropraszanie kogokolwiek...to dla mnie wazna informacja i dlatego chcialem sie upewnic,czy tak jest w istocie..
Prosiłbym na przyszłośc o więcej zrozumienia i zyczliwośći:)
Z mojej strony EOT.

Miłej podroży zycze!:)
K

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl