Forum dyskusyjne

propozycja programu

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

Dagg dołączył
26.09.2007

Dagg 13:38 | 03.10.2007

Wybieram się do Maroka 29.10-9.11. Lądujemy najprawdopodobniej w Marakeszu. Oczywiście bez biura tylko z przewodnikiem w rece. Chcę jak najwięcej zobaczyć - kultura, krajobrazy:) Chociaż fajnie byłoby spędzić jeden dzień na plaży. Bliższy plan będę ustalać tuż przed wyjazdem, ale może jest jakaś dobra dusza która poddała by mi kilka pomysłów, żebym jak najlepiej wykorzystała te 12 dni? Pozdrawiam!

asiady dołączył
21.09.2006

asiady 14:56 | 04.10.2007

Hej,

To zależy co lubisz, co Cię interesuje. Zabytki, kultura, ludzie? Na pewno nie można odpuścić mediny w Fezie /zgubisz się na bank ale ktoś zawsze chętnie pomaga wyjść na zewnątrz/ i palcu Jema el Fna /sorry za 100% błędy w pisowni/ w Marakeshu. Mnie się bardzo podobało na południe od Agadiru - nie ma prawie turystów, spotkasz ludzi, którzy nie umieją czytać mapy ale za to są niesamowicie gościnni. Za nieduże pieniądze można wypożyczyc autko i w drogę! Myśmy brali fiata uno, był najtańszy - tylko trzeba sprawdzić czy hamulec ręczny działa - u nas nawalił i było trochę problemów w górach Atlasu. Ważne jest też by sprawdzić dokładnie treśc umowy z wypozyczalnią, czy jest pełne ubezpieczenie. No i w najmniejszej nawet dziurze odają najlepszą na świecie kawę!

Pozdrawiam,

A

Dagg dołączył
26.09.2007

Dagg 15:56 | 04.10.2007

Dzięki serdeczne. Najbardziej interesuje mnie kultura i ludzie. Ale bardzo bym chciała zobaczyć kawałek Atlasu - myślę że z tym samochodem to świetny pomysł:) Czy możesz mi napisać jak dokładnie przebiegała Twoja podróż po Maroku?

Pozdrawiam!

Kirszen dołączył
21.07.2007

Kirszen 16:59 | 09.10.2007

Witam,

Na poczatku listopada takze bede w maroku. Kto moze sie jakos spotkamy. Jak cos to pisz ma mojego maila
marcin.kirsz@gmail.com

zaprasdzam takze na Na poczatku listopada takze bede w Maroku, bedzie to moj poczatek trasy po Afryce Zach. Jeszcze nie znam dokladnych dat, prawdopodobnie rusze z Polski 1 listopada. Zreszta wyslalem Wam maila ;)

Zapraszam do śledzenia mojej podróży po Afryce Zach na
kirszen.blogspot.com/ 

Kirszen dołączył
21.07.2007

Kirszen 17:00 | 09.10.2007

cos mi sie zle powklejalo. jak to sie mowi sory ;)

mich dołączył
20.10.2007

mich 12:23 | 20.10.2007

Hej, wybieram się do Maroka w dokładnie tym samym terminie:) troszeczkę na wariackich papierach, bo dopiero teraz się zdecydowaliśmy (wcześniej myśleliśmy o samym plażowaniu...). Jaką grupą jedziecie?ciekawie byłoby razem pojechać, z tymże namm przelot wypadł do Fezu, powrót z Marrakeszu

Yukkaw dołączył
25.06.2007

Yukkaw 20:15 | 20.10.2007

Witam ,

: ) wybieram sie na kurs surfingowy niepodal Agadiru, pozniej od 1.11 do 11.11 mam czas na zwiedzanie ,wracam z Marakeszu do Katowic 11.11, chcetnie w tym czasie przyłącze sie do jakiejs grupy zorganizowanej. to co chciallbym zobaczyc to głwównie Atlas i Sachare, fajnie byłoby wypozyczyc samochód. Jak macie jakies propozycje to moj madres wpoczta@gmail.com

pozdrawiam
Woj

Dagg dołączył
26.09.2007

Dagg 00:35 | 22.10.2007

My jeszcze nie mamy planów dokladnych. na pewno ruszamy z Gibraltaru i chcemy przeplynąć cieśninę. Potem dokladnie jeszcze nie planowaliśmy. Na pewno zaczynamu w Tangerze bo tam przyplywa prom 30 pazdzier. Potem nie mamy jeszcze planu, na pewno wracamy z Marakeszu 8-go. Dobrym pomysłem było by jakbyśmy się wybrali razem na Saharę, ale nie mam pojęcia skąd się tam wyrusza. Musielibyśmy się umówić w jakimś strategicznym miejscu. My jesteśmy we dwójkę - lat 30. Jak macie pomysły to piszcie na dagg@neostrada.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl