Forum dyskusyjne

week-end w Rzymie

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

Julia 78 dołączył
28.12.2004

Julia 78 22:29 | 13.02.2005

wlasnie wrocilam z week-endu w Rzymie i pragnę sie tylko podzielic wrazeniami ; niby wielka stolica a z jednej strony czulam sie tam jak w jakims miasteczku sródziemnomorskim, wszedzie jest tak blisko (zwiedziłam bardzo duzo pomimo tak niewielkiego czasu jaki mialam do dyspozycji), na kazdym kroku spotyka sie slady starozytnosci, to jest imponujace, w samym centrum nie odczulam tak bardzo reki wspołczesnej cywilizacji i to mnie chyba tak bardzo urzeklo, pomimo ilosci turystów .... Najmilej wspominam piatkowy wieczór gdy pierwsze kroki skierowalam w strone tego wielkiego Coloseum a potem spacer o zachodzie slonca wokół Palatynu. Spedzilam week-end sama, a koszta jakie poniosłam sa wrecz smieszne do tego co zobaczylam, co przezylam, co odczulam : samolot skyeurpope - 200, pociag z lotniska (30km od rzymu) w dwie strony 10x2 euro, hotel 2x35 (pokoj z lazienka, mozna tez taniej) i jakies 30 euro na pierdoly, jedzenie przejazdy. Kurde, czasami jak wyjezdzalam gdzies w Polskę to wiecej wydawalam na week-end jak tam. Naprawde mozna !!! :). Nastepny week-end, hmm może tym razem Barcelona …

Bora Bora dołączył
25.07.2005

Bora Bora 00:19 | 01.08.2005

Gratuluję udanego weekendu. Mam podobne zdanie.Barcelona to idealny wybór, tylko może Ci byc żal wyjeżdżac z powrotem do WArszawy.

Staszek

kryszkaz dołączył
20.07.2004

kryszkaz 10:11 | 01.08.2005

świetny pomysł na weekend.
z jakim wyprzedzeniem rezerwowałać bilet, że uzuskałaś tak korzystną cenę?

pozdrawiam i życzę udanego weekendu w Barcelonie (byłam i szczerze polecam)
kryszka - kryszkaz@wp.pl

Julia 78 dołączył
28.12.2004

Julia 78 13:58 | 01.09.2005

bilet to akurat zakupilam z takiej promocji, otwierajac nowe konto bankowe, ale zeby miec taka cene mysle ze wysterczy 1 miesiac wyprzedzenia, tyle ze trzeba porzadnie poszukac w ofercie tanich linni lotniczych,pozdrawiam

banan82 dołączył
14.06.2010

banan82 00:59 | 15.06.2010

rzym to piekne miasto, mnie oczarowalo dlatego tez czesto tam wracam, klimat niepowtarzalny i nie tylko na pielgrzymki. ostatnio nawet udalo mi sie znalezc fajne b&b w centrum, 15 min do coloseum prowadzone przez bardzo mila Polke wiecej na www.noclegirzym.eu,  latam natomiast wizzairem z katowic, troche uciazliwa droga na lotnisko, ale bilety najtansze, polecam sie wybrac!

iwusia3 dołączył
31.05.2010

iwusia3 07:21 | 15.06.2010

hej
Też byłam w tym roku w Rzymie,. Chcialabym także zwiedzić Barcelonę, może wspólnie? Byłoby raźniej!

Kowalicho dołączył
28.01.2011

Kowalicho 16:23 | 28.01.2011

Witam, byłem niedawno z żoną i dzieciakami w Rzymie, coś niesamowitego ! Największe wrażenie zrobiło na nas Koloseum no i oczywiście Watykan. Znaleźliśmy świetny duży apartament w samym centrum, namiary na dziewczynę która to organizuje: olaressa@hotmail.com, tel. włoski: (jest Polką) +393486621941. Naprawdę polecam! Niezapomniane przeżycia, musimy tam wrócić!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl