Forum dyskusyjne


SKPT Gdańsk zaprasza na kurs przewodnicki

kategoria inne

Tomek86 dołączył
07.10.2007

Tomek86 23:15 | 07.10.2007

Jeśli nie zraża Cię perspektywa łażenia w błocie i deszczu, lubisz wałęsać się po górach, lubisz je poznawać to z całą pewnością jest to kurs dla Ciebie. Gwarantujemy dobrą zabawę, okazję do poznania nowych i ciekawych ludzi oraz możliwość wyjazdu w góry polskie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskidy Zachodnie i Sudety), góry europejskie (Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Krym) a także góry całego świata (Himalaje, Mongolia, Bajkał). Kurs daje możliwość zdawania Egzaminów Państwowych i zdobycia uprawnień Przewodnika Górskiego z uprawnieniami na Beskidy Zachodnie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 października o godz. 18:30 w sali 402a, w budynku Bratniaka(ul. Siedlicka 4, przy Politechnice Gdańskiej). Więcej informacji na stronie www.skpt.pg.gda.pl Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl