Forum dyskusyjne


podróże samodzielnie czy zorganizowane

kategoria podróże po świecie

colcolcol dołączył
20.05.2007

colcolcol 08:25 | 08.10.2007

Witam. "Ukrywam" sie pod nickiem colcolcol :). Od 1992 podróżuje po Europie samochodem z rodzina. Zawsze były to wyjazdy samodzielnie przygotowane, zawsze tylko my - bo w rodzinie ani wśród znajomych nie moglismy znaleźć chętnych na te eskapady. Spotykamy często polaków juz na trasie. Ludzie odważcie się jechać własnym autem !!!!!! w ciemno !!!!!! zostawcie cuchnace autobusy z pijaczynami marudzącymi na każdą niedogodność, nieodpowiedzialnych "organizatorów" zamroczonych "przewodników". Wystarczy podstawowa znajomośc języków, troche kultury, otwartości i przezorności a wakacjenie będą miłym wspomnieniem a nie okazja do spotkania kolejnych oszołomów. "Napisano po przeczytaniu tekstu o Albanii-zorganizowana"Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl