Forum dyskusyjne

Olimp zima

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

adamus.hoh dołączył
14.08.2007

adamus.hoh 17:57 | 11.10.2007

Czy byl ktos moze zima na Olimpie.chcemy sie wybrac ze znajomymi na sylwestra do Grecji,a ja z kumplem bardzo chcemy wejsc na Olimp.Czy ktos kto byl na Olimpie moze mi to conieco przyblizyc?

ladylion dołączył
21.07.2007

ladylion 17:45 | 13.10.2007

serwus,
świetny pomysł! niestety nie byłam w tej częśći grecji, ale będę śledzić ten wątek, jeśli pozwolisz ;) a jak chceicie się tam dostać? samolot, samochód?
pozdrawiam
ladylion

ladylion dołączył
21.07.2007

korien89 dołączył
18.10.2007

korien89 21:22 | 18.10.2007

samo wejście nie jest trudne chociaż przy samym wejściu na szczyt trzeba bardzo uważać i nie szalec bo może to się skończyc tragedią. Szczerze mówiąc widok jest niesamowity :) jeśli traficie na dobre warunki pogodowe to pozazdrościć... wyjście z refugio zróbcie przed świtem to traficie na najlepsze :) podejśc do górkę trzeba z wioski Litohoro przez wąwóz :)

kontrolujcie pogodę bo może będa potrzebne raki - nie znam się aż tak także nie mówie nic ;)

pytaj jakby co

pozdrawiam

adamus.hoh dołączył
14.08.2007

adamus.hoh 17:08 | 20.10.2007

hej!Powiedz mi jak mozesz ile trwa wejscie z najblizszego schroniska na szczyt.I czy znasz kogos kto w zimie wchodzil na Olimp zima.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl