Forum dyskusyjne


wyprawa na Wschod

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

adarina dołączył
20.10.2007

adarina 21:07 | 20.10.2007

od dawna interesuje sie kultura i życiem ludzi wschodu, do tej pory jedynie czytalam sobie relacje ludzi z wypraw , ale przestalo to juz wystarczac i nadszedl czas to marzenie probować urzeczywistnić. jak narazie jestem na etapie szukania ludzi - od czegoż trzeba zaczać ;). mam nieskromna nadzieje, ze znajdzie sie ktoś kto ma również ma podobne plany. najlepszym terminem byłoby lato 2008 Rosja, Mongolia, Chiny - ile tylko można ... czekam na kontaktStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl