Forum dyskusyjne


Kamczatka - potrzebne informacje

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

kolodziej dołączył
30.03.2012

kolodziej 16:18 | 22.07.2014

Hej,

Myślę o wybraniu się na Kamczatkę w październiku (ewentualnie listopadzie) na jakieś półtora tygodnia. Jednak ilość praktycznych informacji jakie można znaleźć w internecie jest znikoma.. Ani konkretów odnośnie pogody/temperatur - chociaż sądząc po tym co znalazłem to w październiku namiot już raczej odpada. Co do noclegów to udało mi się znaleźć informacje o jakichś czterech, mocno drogich hotelach w Pietropawłowsku i nie dużo więcej. Wiadomo, że coś zawsze na miejscu się ogarnie, ale chciałbym mieć jakiś plan B i uniknąć sytuacji, kiedy będę musiał nocować w hotelu za 100$ ;)

Dlatego pytanie do Was - czy ktoś z Was był i/lub mógłby podzielić się informacjami odnośnie kwater, transportu, pogody i warunków w październiku? (co do pogody to na jednej stronie znalazłem, że temp w granicach -5/-10 a na innej że 5/10 więc rozbieżność dość spora). Każda rzetelna informacja się przyda :)

Pozdr
Karol


Marcoraptorco dołączył
24.09.2016

Marcoraptorco 21:49 | 24.09.2016

No faktycznie ciężko jest znaleźć jakieś konkretne info ale jest jedna dobra stronka o Kamczatce. Tam masz info jak z pogodą i jak ogarnąć na miejscu , co zobaczyć - : www.hejkamczatka.pl/ Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl