Forum dyskusyjne

prośba o namiar na kwaterę w Chorwacji

kategoria podróże po świecie

Kristow dołączył
24.07.2014

Kristow 19:05 | 24.07.2014

Witam. Wybieramy się do Chorwacji koniec lipca do połowy sierpnia 2014 roku. 3 osoby dorosłe Ja, żona, babcia i dwoje dzieci 6 i 1 lat.
Jeśli miałby ktoś namiar na fajną kwaterkę to proszę o kontakt na kristow@vp.pl. Będziemy bardzo wdzięczni.

xmk dołączył
07.02.2013

xmk 20:03 | 20.03.2015

Co do kwater polecam poszukać na stronie www.adriatic.hr/pl  . Na stronie maja dużo zdjęć i można podpatrzeć plaże i rejony. Koniecznie z opiniami :)

Zobacznie równiez stronę wakacjewchorwacji.prv.pl.

Na Hvarze byłem w Mudri dolac, Stari Grad.
Na Korculi wynajmowałem dom z Interhome i mogę śmiało polecić. Teraz też jest w adriatic.hr

Żeby nie było, że to wszystko wyżej to reklamy biur to ja tez wtedy dostanę 5% na następne wakacje za rok :)

mój mail to: michalkorus@wp.pl

wystarczy go wkleić jako kod rabatowy od osoby polecającej po wyborze formy wpłaty zaliczki przy kalkulacji szczegółowej.

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.

cag dołączył
11.02.2015

cag 16:40 | 21.03.2015

Mam 2 sprawdzone apartamenty:
1.Środkowa Dalmacja - miejscowość Omiś dzielnica Nemira
Apartman Zivkovic tel 0038521879387 GSM 0038598751196
Prowadzi go starsze małżeństwo - można się dogadać po polsku, są super sympatyczni, zapraszają do siebie na wino, rakiję i swoje wypieki.
Apartament w pierwszej linii od małej żwirkowej plaży, do miasta Omiś 5 km.
Zdjęcia są w internecie - wystarczy wpisać nazwę

2.Wyspa Pag - spokojna dzielnica willowa za miejscowością Pag
Właściciel Ivan Grgec tel Zagrzeb 00385 1 3390142
Niemcy 0049 71 7177494
Do plaży miejskiej 300 m, w okolicy również kilka małych plaż w zatoczkach

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl