Forum dyskusyjne

TAKI PODRÓŻNIK JESZCZE W POLSCE NIE GOŚCIŁ

kategoria podróże po świecie

LaEra dołączył
27.10.2007

LaEra 19:25 | 27.10.2007

Witajcie
Jestem reporterką, która trochę pojeździła po świecie. Reporter czasami dostaje od losu szansę. Moją było spotkanie z Cizią Zyke - ostatnim prawdziwym awanturnikiem, podróżnikiem i kultowym pisarzem, którego poznałam przed laty w hotelu Lisboa w Makao. W tym roku, w maju udało mi się go namówić na przyjazd do Polski i do wydania jego książek w Polsce. Przed kilkoma dniami jego książka "Tuan" ukazał się na polskim rynku. Jest już na Allegro i w Merlinie.
23 listopada Cizia Zyke przyleci do Polski na serię spotkań z fanami. Będzie w Warszawie, Katowicach, Lublinie, Szczecinie i Koszalinie.
Zyke to wyjątkowo barwna postać. Były legionista, poszukiwacz złota, prekursor rajdu Paryż-Dakar, właściciel nielegalnych kasyn gry. I doskonały pisarz. W 1989 roku wydał pierwszą książkę „Złoto”, która natychmiast stała się bestsellerem w 23 krajach. Do dziś wydał 21 powieści, z których każda jest potwierdzeniem klasy tego pisarza, opowiadającego o życiu pełnym walki i obfitującym w niesamowite przygody.

Więcej informacji o autorze na polskiej stronie:
www.ciziazyke.pl 

Zapraszam Was serdecznie do lektury i na spotkania z Zyke. Terminy i miejsca spotkań na stronie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl