Forum dyskusyjne


Afryka 2008 2009

kategoria podróże po świecie

Spazz dołączył
28.10.2007

Spazz 16:01 | 28.10.2007

Mamy na celu zorganizowanie wyprawy przeprawowej 4x4 Morocco-Western Sahara-Mauritania. Poszukujemy od 2 do 4 ekip. Kazda ekipa musi byc wyposarzona w samochod terenowy plus podstawowy osprzet. W kazdej ekipie musis byc minimum 2 osoby kierowca plus pilot(czytacz mapy- mozliwosc podzialu ).Wyprawa jest wyprawa samodzielna kazda ekipa jedzie na wlasny koszt. Obowiazuje umowa slowna (zawsze trzymamy sie razem na terenie afryki, razem ustalamy dokladna date wyprawy przelom 2008 poczatek 2009 ze wzgledu na pogode-lagodniejsza) . Wyzywienie szczepienia paliwo wizy wszystko w zakresie kazdej z ekip. W przypadku nie zebrania wystarczajacej ilosci osob(ekip) wyprawa bedzie odwolana lub przelozona. Wszystkich chetnych prosze o kontakt e-mail`owy. Wyprawe planujemy na okolo 3-4 tygdonie. W przypadku zebrania wystarczajacej ilosci chetnych bedziemy sie kontatowac telefoniczenie nastepnie osobiscie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na offroader@poczta.fm Serdecznie zapraszamy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl