Forum dyskusyjne


Kuba

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

Kler dołączył
14.10.2007

Kler 19:01 | 28.10.2007

Szukam osób, które były na Kubie z biurem Rainbow Tours, potrzebne informacje.


Dani Bi dołączył
28.10.2007

Dani Bi 20:05 | 28.10.2007

Ja dopiero będę - w styczniu 2008. Jadę na wycieczkę "Buenos dias Cuba". Moi rodzice niedawno wrócili i wciąż się zachwycają. Oni mnie namówili żeby jechać jak najszybciej, póki panuje tam "klimat", który może niedługo zaginąć. Według nich kraj jest magiczny i nie sposób się w nim nie zakochać. Sama się o tym przekonam juz niedługo:) Jeśli chodzi o samo biuro, to nie słyszałam od nich, żeby coś było nie tak. ( Ja byłam też w Kenii z RT i wszystko bylo ok.)


GosiaL dołączył
12.09.2007

GosiaL 00:13 | 07.11.2007

bylo to wprawdzie kilka lat temu, ale w hotelu w ktorym mieszkalam stacjonowala grupa z R.T wlasnie ... mieli rewelacyjna rezydentke, ktora "przygarniala" takze ludzi z innych biur /bez szkody dla wlasnych/, byla swietnie zorientowana w panujacych obyczajach co przekladalo sie np na ceny wycieczek itd. O ile sie orientuje, ludzie ktorzy jechali z R.T byli bardzo zadowoleni, rzeczywistos nie odbiegala od oferty :) pozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl