Forum dyskusyjne


Czejtowisko po Rawkami - slajdy 2-3 listopada

kategoria podróże po świecie

skompek dołączył
12.01.2005

skompek 07:56 | 30.10.2007

Witam!

Już po raz czwarty w Bieszczadach odbędzie się "Czejtowisko pod Rawkami", czyli cykliczne pokazy slajdów i opowieści z wypraw w najdalsze zakątki świata.

Tym razem przeniesiemy się w wysokie góry i na rozległe bezdroża Azji. Odwiedzimy Sajan Wschodni i Karakorum, przemierzymy mongolskie stepy i północne Chiny, zasmakujemy kultury Indii i Azerbejdżanu.

Najbliższe "Czejtowisko" odbędzie się w dniach 2-3 listopada (piątek-sobota), tradycyjnie już w Bacówce Pod Małą Rawką w Bieszczadach. Pokazy zaplanowane są w godzinach wieczornych, a po nich wspólne opowieści i muzykowanie do późna w nocy.

Więcej informacji na www.chate.pl Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl