Forum dyskusyjne

moj hindi boy

kategoria podróże po świecie

madziaXXX dołączył
02.11.2007

madziaXXX 21:17 | 02.11.2007

hej tez jestem zainteresowana opiniami dziewczyn ktore wyszly za hindusow. ja jestem z moim facetem raczej krotko, ale ten zwiazek jest bardziej europejski :) dlatego ze oin jest holendrem a z pochodzenia hindusem z surinamu. kochamy sie cala dusza, ale jestesmy racjonalistami,to dla nas powazny zwiazek ale przede mna studia i nieziemnskie przeciwnosci losu... to nie jest milosc slepa dla nas obu. zdaje sobie sprawe kim jest i jak wspanialym jest czlowiekiem ale rowniez obca kultura i religia ktora jest w nim pewnie zakorzeniona jest istotna i pewne elementy moga wyjsc na jaw po bardzo dlugim czasie! jest trudno... bo ja teraz jestem w polsce on tam , w holandii. wracam w czerwcu.... cholerny dystans. przyjedzie za pod koniec listopada jesli dostanie urlop. mam nadzieje!! aha! rozmawiamy po angielsu... a same poczatki tez byly niezle, byl moim szefem pracowalismy razem, i tez musielismy wszystko ukrywac przed polakami i to nie tylko chodzi o kolor skory, raczej o to ze wszyscy mysla ze jak polka to od razu wskakuje do lozka a potem zostanie sama i bedzie miala bronz dzieci, a on ja zostawi i leci na nastepne lowy.... tacy to sa raczej turcy. poza tym bylo milion powodow ale powoli powoli..teraz mnie juz nie ma ale wszyscy tam juz wiedza:)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl