Forum dyskusyjne

kilka pytań odnośnie Tajlandii

kategoria podróże po świecie

enzooo dołączył
18.09.2007

enzooo 17:39 | 06.11.2007

Witam
21.11 wylatujemy do Tajlandii na 5 tygodni. W planie podroży mamy tez krotki pobyt w Laosie i zwiedzenie Angkoru. Jednak mam kilka pytań i byłbym bardzo wdzięczny za porady :)

1. Co warto zobaczyć bardziej w Bangkoku - festiwal Loy Krathong czy obchody 80 urodzin króla? Nie damy rady zobaczyć obu uroczystości wiec jeżeli ktoś wie co jest bardziej uroczyste/zapadające w pamięć to byłbym wdzięczny za sugestie

2. Czy warto brać ze sobą moskitierę?

3. Która wyspę najbardziej polecacie? Jadę z dziewczyna, nie zależy nam na imprezowaniu ale nie musimy mieć tez pustych plaż. Żadne z nas nie nurkuje. Głównym celem odwiedzenia wysp jest krajobraz.

Jeżeli ktoś będzie w Tajlandii pomiędzy 21.11 a 28.12 i ma ochotę na częściowo wspólną podróż z para 23-latków to mój email to enzooo@op.pl

swistak80 dołączył
29.08.2006

swistak80 12:52 | 07.11.2007

1. Nie wiem o czym jest festiwal, miałem jednak możliwość być w Bangkoku podczas urodzin królowej. Nic specjalnego, wszyscy (w całej Tajlandii) noszą koszulki z symbolami królewskimi, jest sporo scen na ktoych śpiewają i tańczą, a na zakończenie dnia fajrwerki.
2. Na miejscy kupisz moskitiere, poza tym w hostelach są moskitiery w oknach, albo nad łóżkiem, więc można się zastanowić, czy w ogóle będzie potrzebna.

Miłego zwiedzania i odpoczynku

fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 16:17 | 07.11.2007

1. festiwal jest perfect fantastyczna impreza o niebo przewyższa imieniny
2. moskitierę kupisz w Tajlandii napewno taniej niż w Polsce
3. okolice Krabi i Phuket - perełki, niesamowite krajobrazy i niezbyt gęsto oczywiście zależy od sezonu w którym sie przyjeżdża

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl