Forum dyskusyjne


Nocne Marsze na Orientacje SKPT- Darzlub 2007- woj pomorskie

kategoria inne

Tomek86 dołączył
07.10.2007

Tomek86 01:11 | 09.11.2007

Studenckie Koło Przewodników Turystycznych w Gdańsku
zaprasza na:
XXXII Nocne Marsze na Orientację "Darżlub"
1/2 grudnia 2007

Nocne Marsze na Orientację "Darżlub" są turystyczną imprezą na orientację, odbywającą się według zmodyfikowanego regulaminu InO PTTK. Jest to najstarsza, po Manewrach SKPT, cykliczna impreza turystyczna na Pomorzu.

Kluczowe informacje:
- Do wyboru 6 tras w trzech kategoriach trudności
- Długość tras 16-26 km
- Miejsce: Pagórkowaty obszar leśny na terenie woj. pomorskiego, ujawniany w dniu imprezy o godzinie 12:00 na stronie www.darzlub.xt.pl. 
- Zgłoszenia w zespołach 1,2 lub 3 osobowych
- Nagrody dla 3 najlepszych zespołów każdej tras
- Liczne nagrody pocieszenia losowane wśród pozostałych uczestników
- Wpisowe opłacone do 30 XI: 15 zł od osoby
- Wpisowe opłacone w dniu imprezy wzrasta o 5 zł
- Wcześniejsze zapisy do 28 XI na stronie internetowej: www.darzlub.xt.pl 
- Zapisy w dniu imprezy odbędą się w bazie imprezy (NOWOŚĆ)
- Zbiórka osób bez dostępu do internetu na dworcu podmiejskim SKM Gdynia Główna w godzinach podanych w komunikacie

Co nowego w tej edycji "Darżluba"?

- Ujawnianie miejsca imprezy - Miejsce imprezy będzie ujawnione kilka godzin wcześniej - w samo południe, żebyście mogli lepiej zaplanować dojazd na start.
- Trasy i bazy imprezy - Wprowadzamy trasy o kształcie pętli. Oznacza to że start i meta znajdują się w tej samej bazie. Dzięki temu będzie wygodniej dojechać i wrócić z imprezy własnym samochodem.
- Zapisy w dniu imprezy - Zapisy w dniu imprezy będą możliwe bezpośrednio w bazie imprezy. W tradycyjnym miejscu w Gdyni Głównej będzie czynny jedynie punkt informacyjny dla osób nie mogących w dniu imprezy sprawdzić lokalizacji bazy w internecie.
- Opłata wpisowego w dniu imprezy - Każdy zespół, niezależnie od terminu zgłoszenia się, będzie miał możliwość opłacenia wpisowego tuż przed startem w dniu imprezy. Wpisowe takie będzie jednak wyższe o 1/3 w porównaniu do opłaconych z wyprzedzeniem.
- Wyrównany finisz tras - Będą dwie godziny "0". Trasa ekstremalna i bardzo trudne będą miały rozpoczęcie dwie godziny wcześniej niż pozostałe. Dzięki temu będzie mniejszy tłok na starcie. Dodatkowo zespoły z tras trudnych będą schodzić do bazy w godzinach porannych, bez długiego oczekiwania na zakończenie i z możliwością szybkiego transportu powrotnego do domu.
- Trasa dla początkujących - Po rocznej przerwie powracamy do koncepcji trasy "mniej trudnej", mającej zachęcić do nocnych marszy osoby początkujące. Założeniem tej trasy jest rozlokowanie wszystkich punktów na leśnych drogach, ścieżkach i przecinkach, tak aby nie trzeba było chodzić po rzeźbie terenowej.
- Ciepły posiłek - Podtrzymujemy naszą marcową innowację z ciepłym posiłkiem czekającym na Was w bazie imprezy. Tym razem zamiast grochówki zapraszamy na bigos. Jak ostatnio, posiłek serwuje nieoceniony Yellow Catering. Dodatkowo w punkcie ogniskowym mamy dla was kiełbaski do samodzielnego upieczenia nad ogniem :)

Imprezę wspierają:

Sieć sklepów turystycznych Horyzont, firma cateringowa Yellow Catering, producenci sprzętu turystycznego: Cumulus, Fjord Nansen i Jack Wolfskin oraz producent śpiworów i odzieży puchowej Robert's Outdoor Equipment.

Regulamin, komunikat startowy, formularz zapisów, historię imprez oraz inne informacje znajdziecie w internecie na:
www.darzlub.xt.pl  oraz www.skpt.pg.gda.pl/darzlub 

Zapraszają w imieniu całego zespołu organizacyjnego:
Maciej Ślósarczyk, Piotr Łukaszewicz i Tomasz RogackiStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl