Forum dyskusyjne

NOWY GLOBTROTER PL GlobAdmin

kategoria uwagi do forum i serwisu

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:58 | 09.11.2007

Witajcie

Nadeszla chwila o ktorej juz kiedys wspominalismy. Prace nad nową stroną globtrotera (ufff ale to było zarwanych nocy) dobiegają do miejsca w którym jestesmy Wam w stanie juz cos pokazać.

Zdajemy sobie sprawę, że mamy jeszcze sporo do zrobienia. Będziemy starali sie teraz po nowych zmianach poprawiać i dodawać kolejne funkcjonalności.

Traktujcie to co sie pojawi jako etap a nie finalna wersje. Jest to wersje BETA.

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym serwisem, pod adresem: www.globtroter.pl/123 

Uwagi proszę kierujcie bezposrednio na e-mail: globtroter@globtroter.pl pozwoli nam to posegregować korespondencję w tematy i przyjrześ sie całościowo tematowi

pozdrawiam
GlobAdmin

blueberry nights dołączył
07.08.2007

blueberry nights 12:55 | 09.11.2007

Calkiem fajnie to wyglada :) Zauwazylam, ze jest wyszukiwarka zdjec - duzy plus. Miniatury zdjec w galerii TOP 10 - tez dobry pomysl. Strona wyglada ogolnie bardziej nowoczesnie, choc jakos nie przekonuje mnie biale tlo...
Pzdr :)

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 13:18 | 09.11.2007

Witam!
Ja tez prosze o inny kolor tła..najlepiej czarny!!!
Dziękuję i pozdrawiam!Krzysztof

OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 14:20 | 09.11.2007

E no kasy ty taki esteta i takie czarnowidztwo uprawiasz ;-)
DLa mnie stronka tez ok, fajnie to wyglada, profesjonalnie no i jakos chyba teraz lepiej wiadomo gdzie co jest

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 16:16 | 09.11.2007

:)Moim zdaniem to najlepszy kolor do prezentacji zdjęć.Przy tekście może faktycznie byc jakis inny,ale nie biały:(

maxior dołączył
05.09.2006

maxior 16:04 | 10.11.2007

Fajna ta nowa strona. Mnie sie bardzo podoba i czekam az bedzie odpalona. Co do kolorow to zawsze sa "gusta i guściki" Co do uwag to fajnie jakby menu wskazywalo gdzie sie akurat jest ale pewnie to poprawicie, mam nadzieje :-)

zuza dołączył
10.09.2001

zuza 12:47 | 11.11.2007

Stronka naprawde niezela, moim zdaniem urasta do rangi najlepiej zrobionych stron podrozniczych w Polsce. Popracujcie troche nad detalami i funkcjonalnosciami. Podoba mi sie ze najwazniejsza jest tresc a nie reklamy.

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 13:35 | 12.11.2007

do kasy1, czarny nie jest najlepszym kolorem do prezentacji zdjeć, gdzyż jest bardzo silny i powoduje "wysysanie" innych barw, najlepszym kolorem jest szarosć

gusika dołączył
22.12.2006

gusika 15:13 | 12.11.2007

wszystko byle nei czarny, do licha pogrzebowy serwis czy globtrotera optymisty

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl