Forum dyskusyjne

Jaki kantor

kategoria tanie podróżowanie

kraj Polska

Marry dołączył
02.10.2014

Marry 12:01 | 02.10.2014

Witam wszystkich, Poszukuję informacji na temat jakiegoś dobrego kantoru internetowego. Założyłam niedawno konto w euro i podróżuję głownie w kierunku krajów zachodnich. Niestety, jeżeli chodzi o elektroniczną wymianę pieniędzy moje doświadczenie jest zerowe. Wiem, że to temat z pogranicza działalności tego forum, ale na wszelkich forach poświęconych tematyce kantorów internetowych znajdowałam jedynie masę spamu. Nic, tylko wklejone linki i teksty w stylu wejdź bo super. Przypuszczam, że wielu z Was korzysta z tego typu instytucji, i może co nie co podpowiedzieć. Interesuje mnie też to, czy naprawdę da się odczuć różnicę przy takiej wymianie w porównaniu do normalnych kantorów.

ErkaX dołączył
04.10.2014

ErkaX 12:32 | 04.10.2014

I co, liczysz, że na tym forum nie będzie masy spamu? Maksymalnie za kilka dni jakiś pozycjoner wklepie właśnie frazę "jaki kantor" w google i trafi na ten wątek, po czym zapoda linka. Niezależnie jakie odpowiedzi się pojawią, podchodź do nich z dystansem. Na pewno nie klikaj w linki i raczej nie sugeruj się wypowiedziami, które ograniczają się do "super","fajny" itp. Sama pamiętam, ile musiałam się naszukać, zanim znalazłam dobry kantor internetowy.

Beatris dołączył
30.07.2014

Beatris 11:39 | 07.10.2014

To prawda, bądź ostrożny. Lepiej weź poprawkę na to co Ci napiszą.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 19:21 | 07.10.2014

to wszystko prawda. Ja nie szukałam długo, ten wybrany polecił mi syn. Jestem bardzo zadowolona. Był tu nawet juz podobny wątek, też tam dawałam kom. Polecam Alior-KANTOR

Smerf78 dołączył
26.01.2015

Smerf78 18:03 | 26.01.2015

Ten kantor jest bardzo dobry. [url=internetowykantor.com.pl]http://internetowykantor.com.pl[/  url] . Wymieniam w nim pieniadze od jakiegos czasu.

Turysta3 dołączył
18.11.2014

Turysta3 22:36 | 26.01.2015

potwierdzam, ten kantor jest spoko... choć trzeba mieć kilka swoich sprawdzonych i sprawdzać na daną chwilę

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 18:26 | 28.09.2015

polecam iść do najbliższego kantoru i kupić walutę ale jak masz dwa kantory to wybieraj, zawsze możesz negocjować cenę. Pytając się w kantorze słyszę że od 3 tyś.zł jest zniżka więc nie podejmuję mowy po jakimś czasie wracam i rozmowa przebiega inaczej ile bym ciachał kupić. Po skrócie masz łeb to kombinuj.

Jaro88 dołączył
31.03.2016

Jaro88 09:44 | 20.04.2016

Podobnie można zrobić z internetowymi. Porównywać i wybierać możesz do bólu, ale nie zawsze się opłaca tracić czas.Np. u Lidera Walut wiem, że transakcja jest dokonywana po zatwierdzonym kursie w momencie dokonania operacji przez ciebie, można być spokojnym.

vahlder dołączył
05.01.2016

vahlder 11:26 | 05.01.2016

>Witam wszystkich, Poszukuję informacji na temat jakiegoś dobrego kantoru
>internetowego. Założyłam niedawno konto w euro i podróżuję głownie w kierunku krajów
>zachodnich. Niestety, jeżeli chodzi o elektroniczną wymianę pieniędzy moje
>doświadczenie jest zerowe. Wiem, że to temat z pogranicza działalności tego forum,
>ale na wszelkich forach poświęconych tematyce kantorów internetowych znajdowałam
>jedynie masę spamu. Nic, tylko wklejone linki i teksty w stylu wejdź bo super.
>Przypuszczam, że wielu z Was korzysta z tego typu instytucji, i może co nie co
>podpowiedzieć. Interesuje mnie też to, czy naprawdę da się odczuć różnicę przy takiej
>wymianie w porównaniu do normalnych kantorów.

Ja korzystam z tego kantoru od dawna www.inkantor.pl/ 
Dużo jeżdżę, więc często wymieniam waluty. Mogę spokojnie polecić ten kantor.

[fb] Logan Rex dołączył
30.11.2016

[fb] Logan Rex 21:44 | 30.11.2016

Trudno wskazać najlepszy,ale ja jestem zadowolony z Amronet, jest sprawna obsługa kont zagranicznych i firma dba o bezpieczeństwo.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl