Forum dyskusyjne


ciekawe miejsca

kategoria podróże po świecie

robertmoria dołączył
11.09.2005

robertmoria 21:39 | 12.11.2007

planuje podróż Norwegia-Szwecja- Finlandia.... trasa prowadzi przez Goteborg, Oslo, Bergen Trondheim i dalej już do Szwecji do Ostersud.
Będę bardzo wdzięczny za propozycje interesujących miejsc zarówno przyrodniczo jak i kulturowo w okolicach tej trasy przez Norwegię... Oczywiście także takich których nie znajdę w przewodnikach:)


grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 01:31 | 05.02.2008

Trasa dość ambitna, jestem pod wrażeniem :) W jakim okresie planujesz jechać i ile czasu zamierzasz poświęcić na tą trasę?


waschow dołączył
01.01.2008

waschow 21:44 | 06.02.2008

Jak zawitasz w okolice Stavanger to obowiązkowo Preikestolen i Lysebotn (najlepiej wcześnie rano bo później jest strasznie tłoczno). Jak lubicie góry to polecam wyprawę na Galdhoppigen i lodowiec Svelnosbreen ze schroniska w Spiterstulen.


Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 23:10 | 06.02.2008

W Finlandii polecam kopalnię ametystu w Luoście i Park Narodowy Oulanka. Szwecja - Fatmomakke na Drodze prze Pustkowie - skansen Saamów. Co do Norwegii to np. Lom, Vaga, Lustrafjord, Urnes.
Polecam też swoje pisadło z podróży jaką odbyłem wraz z przyjaciółmi 2 lata temu. Jest zamieszczone na globtroterze (w 2 częściach).
Generalnie na twojej trasie jest mnóstwo perełek, a najfajniejsze są takie, które odkryje się po drodze samemu :-)
Życzę przyjemnych doznań w podróży :-)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl