Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

Sierpień'15

kategoria podróżowanie z dziećmi

jeno66 dołączył
19.05.2013

jeno66 12:57 | 04.01.2015

Samochodem, w sierpniu. Interesuje mnie wszystko: trasa, noclegi w drodze i na miejscu, ceny - paliwo, art.spożywcze itp. Nie oczekuję informacji nt. ubezpieczeń, noclegów oferowanych przez biura podróży itp. reklam.

dabecja dołączył
25.01.2015

dabecja 09:47 | 25.01.2015

forum.gazeta.pl/forum/w,201,154018094,154018094,Czarnogora_info  rmacje.html

Mleko 0,8 euro
drożdżówka 0,5
winogrona 2,5(rynek)
piwo puszka 1,3
mały jogurt 0,5
woda 1,5 najtańsza 0,5
sok 2 litry w kartonie 1,6-2,5 euro
ceny z voli -market z przedmieść podgoricy,zresztą w sutomore są te same ceny
za noclegi w serbii 2 +2 płaciliśmy po 30 euro

dabecja dołączył
25.01.2015

dabecja 09:51 | 25.01.2015

link się nie otwiera więc wkleję
sezon dobiega końca ale kilka informacji,które może komuś się przydadzą w planowaniu przyszłorocznych voyaży.Niektóre informacje zapewne będą subiektywne ale sam szukałem wielu wiadomości i dobrze byłoby zebrać je w miarę w jeden wątek.
Wakacje w Sutomore.
Wyjazd z okolic rzeszowa.W barwinku o 6 rano.Trasa przez serbię.
Pierwszy nocleg w divcibare po 900 km.Na miejscu byliśmy o 18 .Druga czesć od 9 również do 18 .Od użic spore góry,przystanek nad kanionem Tary.Super krajobrazy przy kanionie Moravca.
Autostrady: słowacja-ominięta bokiem,węgry kupione przez internet(tygodniowa 42 zł ),serbia pierwszy odcinek 3 euro(330 dinarów)drugi 2,5 euro(240 dinarów).Tunel w czarnogórze 2,5 euro.Prom w zatoce kotorskiej 4,5 euro.
Ceny benzyny. słowacja 1,6 euro,węgry 440 forintów(od 410-do 460),serbia 150 dinarów(1,5 euro),czarnogóra 1,35.
Noclegi rezerwowane przez booking.Apartament z klimą w pensjonacie Gutić 2 + 2- 38 euro
czysty z klimą i wifi.
Sutomore,głośne ale bardzo dobra baza wypadowa.
Rejs stateczkiem całodniowy -petrovac-budva-plaza królowej-10 euro.Dzieci połowa.
W serbii i czarnogórze dużo policji.
Na granicy w drodze powrotnej 1 godzinę wjazd do serbii i 3 godziny na wegry(czwartek 10 rano).Droga powrotna sutomore-novy sad 0d 8 do 20.
Z opłat stary bar 2 euro ,dzieci 1 .Parking 2 euro.
Płatności w czarnogórze najlepiej gotówka.Kupowałem po 4,19 ,banki przeliczały mi po 4,35-4,39.W serbii za bramkę wyszło taniej kartą (3 euro-11,80)
Parasol 5 euro ,z leżakami 10.Po 25 .08 pół miasta się wyludniła-koniec sezonu.
morze czyste i ciepłe.26.08 tem. była 33 stopnie-wody 26.
Ceny spożywcze droższe o ok 20 % niż w polsce.
Może inni dopiszą swoje praktyczne spostrzeżenia.

jeno66 dołączył
19.05.2013

jeno66 06:40 | 14.05.2015

>>Samochodem, w sierpniu. Interesuje mnie wszystko: trasa, noclegi w drodze i na
>>miejscu, ceny - paliwo, art.spożywcze itp. Nie oczekuję informacji nt. ubezpieczeń,
>>noclegów oferowanych przez biura podróży itp. reklam.
>
>Ja jak zawsze pytam małe dzieci naszych gości co im się podobało najbardziej w
>Czarnogórze to odpowiadają ze basen i jacuzzi hihihi :) Więc jeśli wasze dzieci tez
>to lubia to zapraszam do apartamentów mojej czarnogórskiej rodziny w Petrovac
>www.apartamenty-czarnogora.pl  . Jak by ktoś potrzebował cen z restauracji mam dużo
>fotek menu i cen wycieczek, mogę przesłać mailem :)
>
>Pozdrawiam :)
>
>

Prześlij na prv.

Magda Kajzer dołączył
11.12.2014

Magda Kajzer 10:56 | 14.05.2015

Moim zdaniem trochę za ogóle pytanie :D

rudapsycholozka dołączył
05.06.2014

rudapsycholozka 10:10 | 21.05.2015

Opis opcji dojazdowych znajdziesz tutaj: balkanyrudej.pl/jak-dojechac-na-balkany-autem/ 

Generalnie sierpień to w teorii nieco niższy sezon, niż to, co dzieje się w lipcu. Turystów nadal jest sporo, jednak nieco mniej niż w takiej Chorwacji. Ceny niestety z roku na rok wyższe, ale jeśli człowiek nie stołuje się w najdroższych restauracjach i nie mieszka w najdroższych hotelach, to wcale nie jest tak najgorzej ;)

Pozdrawiam,
ruda

dare75 dołączył
09.01.2016

dare75 09:00 | 09.01.2016

Witam,
Wybieramy się na przełomie lipca i sierpnia do Czarnogóry,dwie rodziny - 8 osób, szukamy domu z basenem przy plaży.Możesz nam coś polecić ? Pozdrawiam serdecznie

RafKrak dołączył
20.06.2016

RafKrak 13:25 | 20.06.2016

kiedy wyjezdzacie mozemy dolaczyc ???