Forum dyskusyjne

Pająki

kategoria podróże po świecie

mojeja dołączył
06.01.2015

mojeja 21:47 | 06.01.2015

Witam, udaję się na wycieczkę 3 tygodnie:10 dni w Nowej Zelandii i 10 dni w Australii - będziemy w Cairns, Ayers Rocks i Sydney, no i problem bo wszyscy straszą jakimiś potwornymi pająkami w Australii, podobno są wszędzie, w parkach miejskich, w barach, toaletach publicznych a nawet w pokojach hotelowych. Martwię się bo jedziemy z rodziną. Napiszcie proszę jak jest naprawdę
Pozdrawiam, Grzesiek

iguan007 dołączył
02.01.2012

iguan007 03:20 | 07.01.2015

>Witam, udaję się na wycieczkę 3 tygodnie:10 dni w Nowej Zelandii i 10 dni w
>Australii - będziemy w Cairns, Ayers Rocks i Sydney, no i problem bo wszyscy straszą
>jakimiś potwornymi pająkami w Australii, podobno są wszędzie, w parkach miejskich, w
>barach, toaletach publicznych a nawet w pokojach hotelowych. Martwię się bo jedziemy
>z rodziną. Napiszcie proszę jak jest naprawdę
>Pozdrawiam, Grzesiek

Bajki do straszenia turystow. A tak naprawde to pajaki sobie, ludzie sobie. Jesli zachowasz rozsadek to zupelnie nie ma sie czy przejmowac. Nie wkladac rak tam gdzie cos moze mieszkac i juz. Dzieci sie normalnie bawia w parkach, ludzie biegaja po lesie itd. Nie ma co panikowac.

Pozdrawiam,

Iguan

--
--
Iguan007
Sezon caly rok:
picasaweb.google.com/iguan007/Australia 
--

mojeja dołączył
06.01.2015

mojeja 19:28 | 07.01.2015

Dziękuję za informację, żona już trochę spokojniejsza. Piękne miejsca widzialeś, obejrzałem wszystkie Twoje albumy.
Pozdrawiam,
Grzesiek

iguan007 dołączył
02.01.2012

iguan007 11:34 | 08.01.2015

>Dziękuję za informację, żona już trochę spokojniejsza. Piękne miejsca widzialeś,
>obejrzałem wszystkie Twoje albumy.

Dzieki :)

Pozdrawiam,

Iguan

--
--
Iguan007
Sezon caly rok:
picasaweb.google.com/iguan007/Australia
--
data dodania: 19:28 | 07.01.2015

sempai dołączył
21.02.2013

sempai 13:22 | 09.01.2015

nie wkładaj rąk gdzie nie trzeba, w terenie załóż buty trekingowe poza tym mają surowice:)

mojeja dołączył
06.01.2015

mojeja 14:20 | 09.01.2015

Dzięki, myslałem bardziej o miejscach nieprzewidywalnych np toalety publiczne w miastach czy pokoje hotelowe, w terenie zdaję sobie sprawę że trzeba uważać. Przy okazji zapytam jeszcze o plażowanie i kąpiele w Cairn, czy rzeczywiście trzeba kąpać sie w morzu w jakis wypozyczonych kombinezonach ze względu na jakieś malutkie świństwo Irukandja, które przepływa przez siatki zabezpieczające miejsca do kapieli a podobno jest bardzo mocno parzące i trujące zwłaszcza dla dzieci? Tak naprawde tę Australię odwiedzamy tylko przy okazji bo zależało nam na Nowej Zelandii a w wycieczce były połączone NZ i Australia stąd wątpliwośći i obawy

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl