Forum dyskusyjne


Trekking wokół Annapurny - proszę o info

kategoria inne

kraj Nepal

Hubercik dołączył
27.12.2011

Hubercik 22:32 | 09.01.2015

Witam,

Proszę o info w jakim czasie możliwe jest zrobienie całego trekkingu wokół Annapurny? Przypuszczam, że będę miał max. 3 tygodnie urlopu i chciałbym zdążyć, ale z drugiej strony nie widzi mi się śpieszenie się i "bieganie" bo nie na tym to polega.
Czy listopad jest dobrym miesiącem? Jaka wtedy jest pogoda (z Waszego doświadczenia)?
Z jakiego ubezpiezpieczenia korzystaliście przed wyjazdem? Co zawierało (sporty ekstremalne, koszty ewakuacji i ściągnięcia ciała do kraju?)?
Jakie połączenia lotnicze polecacie? Ewentualnie z którego europejskiego miasta będzie taniej? Droga przez Indie odpada z uwagi na czas.
Ostatnia kwestia, koszty na 3 tygodnie, bez przelotu, w jakiej kwocie można się zamknąć?

Pozdro,
Hubert


Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 17:40 | 10.01.2015

Listopad jak najbardziej.
Ja robiłem w 17 dni łącznie z Tilicho .Od Beshisahar do Nayapul, z tym, że z BhulleBhulle przejechaliśmy jeepem do Syange a potem z Jomosom do Marphy i z Marphy do Tatopani autobusem. Bez Tilicho oszczędzasz 2-3 dni. O ubezpeiczeniu było już na forum o lotach do Kathmandu także. Dziennie trzeba liczyć 15-18USD na jedzenie i spanie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl