Forum dyskusyjne

słońce morze to może Alanya

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

Melody dołączył
11.02.2015

Melody 13:37 | 11.02.2015

Witam wszystkich serdecznie :)

Chyba nadszedł czas na zaplanowanie wakacji 2015. Z tego też tytułu postanowiłam, że wraz z partnerem wybierzemy się "gdzieś" nad Morze Śródziemne. Uwielbiam Hiszpanię, ale tam już byłam, więc może w takim razie tym razem przeciwny kierunek - Turcja? Dlatego mam pytanie - co warto tam zwiedzić? I gdzie najlepiej nocować żeby było to jak najbardziej strategiczne miejsce, żeby nie spędzać całego dnia na dojazdach z miasta do miasta?

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi :)

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 17:12 | 25.02.2015

Alanya jak najbardziej... jeśli miałby być to wyjazd z biurem podróży warto znaleźć taką ofertę, w której będzie oprócz wypoczynku kilka dni wycieczki objazdowej, wówczas odpadną koszty wycieczek fakultatywnych

marinik dołączył
30.06.2011

marinik 08:08 | 27.02.2015

Melody, jak dla mnie Alanya sama w sobie to koszmarek architektoniczny, ale wzgórze Kale - warte do poswiecenie jednego dnia. W dodatku Alanya jest dobra baza do wycieczek roznych. Biur miejscowych masa, ja na podstawie forumowych najróżniejszych poszukiwan zdecydowałem się na Alanyaonline - i nie zaluje.
mojepstrykanie.blogspot.com/search/label/Turcja  - może się rzyda

MareckiMarMar dołączył
08.04.2015

MareckiMarMar 22:05 | 08.04.2015

Też zastanawiam się nad miejscowością Alanya, ale tak czytam różne opinie i już sam nie wiem, chyba jak nie pojadę to się nie dowiem czy się opłacało :) Mnie najbardziej interesuje wycieczka do Pamukkale z Alanya, bo z tego co wiem to właśnie z Alanyi jest najwięcej ciekawych wycieczek, ale może się mylę. A kto korzystał z wycieczek fakultatywnych w Turcji z metintour? Bo to biuro często się przewija w wyszukiwarce :)

ladydidi dołączył
03.05.2015

ladydidi 15:59 | 03.05.2015

Zastanawiam się już z pół roku, czy Turcja to dobry pomysł na urlop i już wiem że pojadę tam w tym roku. Co warto zwiedzić w Turcji? No oczywiści, że Kapadocja i Pamukkale nie będę w tej kwestii się wybijać, aczkolwiek nie omieszkam spróbować czegoś bardziej zadziornego :) co do powyższego pytania to moja znajoma korzystała z Metintour i bardzo dobrze wspomina ten urlop. Przede wszystkim dlatego, że Metintour ma w swojej ofercie tanie i dobre wycieczki fakultatywne, a to chyba najważniejsze. Wprawdzie była tam rok temu, ale chyba nie zmieniło się nic aż tak bardzo :)

roksix dołączył
20.03.2015

roksix 08:38 | 18.05.2015

Ja też bym postawiła na Alanya ponieważ po mieście można śmiało chodzić i jest co tam zwiedzać. Zresztą na dalsze wycieczki i kierunki można się wybrać samolotem!
Bardzo ciekawy jest Istanbuł.
Nie wiem czy słyszeliście ale to tam ma powstać pierwszy salon Lexusa w Turcji- www.mototarget.pl/news,lexus_podbija_nowe_rynki,19621.html 

kinia-to dołączył
16.09.2015

kinia-to 16:03 | 20.10.2015

Też byliśmy w Alanyi, rewelacyjne miejsce i dużo tańsze niż okolice Hiszpanii, nie można narzekać na nudę, dużo polskich biur, każdy hotel ma w swojej ofercie wycieczki dla gości, myśmy skorzystali z polskiego biura Metintour. Bez pośredników z hotelu, samemu można sobie kupić imprezę przez internet, biur jest sporo. Najbardziej polecam Pamukkale, na mnie osobiście zrobiło duże wrażenie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl