Forum dyskusyjne

Rejs na Karaiby - przygoda czeka

kategoria podróże po świecie

KarolinaSL dołączył
15.06.2007

KarolinaSL 12:03 | 14.12.2007

Ahoj Podróżnicy, zwolniły mam się dwa miejsca na dwu tygodniowy rejs na Karaibach. Może ktoś z Was ma ochotę dołączyć i zafundować sobie rajskie wakacje :)
Szczegóły:

TERMINY
pierwszy rejs: 02.02 - 16.02.2008
drugi rejs: 18.02 - 03.03.2008

TRASA:
Martynika (Le Marin) - St. Lucia (Marigot Bay) - St. Vincent (Wallilabou Bay, Kingston, Blue Lagoon) - Grenadyny - Grenada - Barbados

KATAMARAN: świetny, nowoczesny LAVEZZI 40 dł. 12m, szer. 6,5 m; 4 kabiny; 10 koi; salon; dwa silniki po 29 HP, zbiornik wody 580l

CENA: 4300 Zł

CENA OBEJMUJE:
opłaty portowe i paliwowe,
opieka skippera (skipper nie składa się do kasy jachtowej),
przelot skippera,
sprzątanie jachtu po rejsie,
fotorelację oraz film z rejsu,
szkolenie,
podatek vat

DODATKOWE:
przejazdu z lotniska do mariny (ok 20 eu),
wstępu do parków narodowych,
wyżywienia (ok 100 eu),
biletów lotniczych - ceny od 2,5 tys zł z Paryża, (z wyprzedzeniem zabukowaliśmy bilety)
kaucji zwrotnej za jacht,
alkoholu

Kontakt:
karolina@zeglowanie.eu
tel.: 505-921-851

carib66 dołączył
18.10.2007

carib66 12:27 | 14.12.2007

Ja byłbym chętny, ale jestem sam. Jeśli się znajdzie dla mnie jakas towarzyszka podrozy, to moglbym jej też wspołfinansować podroż.

KarolinaSL dołączył
15.06.2007

KarolinaSL 14:12 | 14.12.2007

Możemy zagwarantować świetną wyprawę na Karaiby, jednak z partnerką może być problem ... jeżeli masz ochotę z nami popłynąć daj znać na maila. Prześlę informacje zgłoszeniowe :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl