Forum dyskusyjne

ODESSA

kategoria podróże po świecie

edek_gierek dołączył
20.12.2007

edek_gierek 07:37 | 20.12.2007

Hej oglądałem na Planete swego czasu taki znakomity dokument o Odessie z cyklu Planete Doc Rewiev. Zna ktoś ten film i był w Odessie? Cholernie zachciało mi się tam pojechać po tym co tam zobaczyłem. Klimatyczne miejsce. Czy to tak wygłąda czy to tylko zdolność operatora, realizatora? Kiedyś po obejrzeniu Arizona Dream zachciało mi się jechać do Stanów i objechałem całe na około. Mam nadzieję, że ten film też będzie podobnym katalizatorem... : )

milet dołączył
18.01.2005

milet 09:29 | 20.12.2007

Byłem w te wakacje w Odessie. Przyjechałem późno w nocy i zapłaciłem drogo za hotel jakieś 160 zł za dwie osoby. Miasto ma atmosferę, tragiczną komunikację (straszne korki), świetne knajpy. Ja spędziłem tam upojny wieczór i noc z szampanem Odessa i krewetkami za grosze :)

Camusa dołączył
11.02.2007

Camusa 10:41 | 20.12.2007

Ja pamiętam Odesse jako mało przyjazne miasto dwuch skrajności- biedy i bogactwa! Plaże Odessy brudne jak i całe miasto. Ale było to w roku 2004 więc duzo mogło sie zmienic! Polecam zwiedzenie miasta Bakczysaraj i okolic Pozdrawiam

edek_gierek dołączył
20.12.2007

edek_gierek 12:09 | 20.12.2007

Dzięki ludzie za info. Brzmi to zachęcająco : )

martiprus dołączył
04.10.2007

martiprus 16:43 | 20.12.2007

Również widziałam ten film na Planete i byłam zachwycona, ale widzę, że zdania są podzielone co do Odessy.
Edek_Gierek : Gdzie oglądałeś Planete Doc Review? Byłeś na festiwalu czy oglądałeś w telewizji? Nie wiesz może czy można kupić kolekcje dvd?

mickin dołączył
18.11.2007

mickin 21:00 | 23.12.2007

Hej. Byłem W Odessie w tamtym roku w sierpniu.Co prawda byłem tylko 1 dzień ale czułem sie tam jak w centrum Europy. Niestety na plażę nie starczyło czasu bo jechaliśmy z Krymu do Lwowa. Jeśli masz ochotę tam jechać to niech Cię przypadkiem nic nie zatrzyma :) Pozdrawiam

finka dołączył
05.01.2008

finka 15:57 | 05.01.2008

ja byłam w maju 07; jeden dzień - po drodze na Krym; jak ktoś wcześniej napisał miasto skrajności - z jednej strony ulicy ogromne sklepy jubilerskie a po drugiej stronie siedząca kobieta wyrzucająca obierki na ulicę; no i te schody - trzeba przyznać robią wrażenie;

cieszę się, że byłam widziałam - gorąco polecam;

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl