Forum dyskusyjne


ZAGINIĘCIE

kategoria inne

kraj Nepal

wojtek123 dołączył
27.03.2015

wojtek123 21:27 | 27.03.2015

Szanowni Państwo,
Podczas burzy na jeziorze Phewa Tal w Pokharze (Nepal) w nocy 26/27.03 zaginęła koleżanka Kasia.
Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zorganizowaniu poszukiwań.
Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.


suave dołączył
10.04.2004

suave 22:58 | 27.03.2015

Co to w ogóle ma znaczyć taki "anons" ludzi dobrej woli... wygląda jakbyś prosił o jakąś jałmużnę. Jeśli zdarzył się taki nieszczęśliwy wypadek to się zaczyna od natychmiastowego powiadomienia policji, służb ratunkowych itp bo potrzebni są ludzie wykwalifikowani, ratownicy a nie ludzie dobrej woli, bo też w jaki sposób mieli by oni pomóc???? naprawdę nie wiem???


wojtek123 dołączył
27.03.2015

wojtek123 23:15 | 27.03.2015

Nie mam ochoty teraz spierać się nad tym jaki jest status tej informacji. Jeżeli sprawi ci to przyjemność to możemy to nazwać jałmużną. Wygrałeś potyczkę słowną, gratuluję. Dalej jednak będę prosił wszystkich o pomoc. Teren, poza miastem, jest lesisty, więc służby mogą nie dotrzeć w każde miejsce, ale mieszkańcy w okolicy przypadkiem mogą się natknąć. Poza tym policja, wojsko i służby działają.


suave dołączył
10.04.2004

suave 23:37 | 27.03.2015

Nie chciałem wchodzić w żadne potyczki tylko po prostu Twoja prośba trochę dziwnie zabrzmiała. To już jest nieistotne. Z tego co piszesz to na pewno macie poważny problem, miejmy nadzieję że wszystko skończy się szczęśliwie. Osobiście nie wiele mogę pomóc ale może rzeczywiście ktoś przeczyta ten apel i w jakiś sposób pomoże. Najważniejsze, że jak piszesz właściwe służby już działają.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl