Forum dyskusyjne

kto chetny na wyprawe

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

fevernova dołączył
25.12.2007

fevernova 23:43 | 25.12.2007

Hej! Sprawa jest taka. Wybieram sie pod koniec kwietnia na wycieczke objazdowa do Chin na miesiac. Wycieczke ta wykupuje z biura podrozy w Poznaniu, podaje strone internetowa: www.wyprawy.pl  Wylot z Warszawy oczywiscie. Niestety wycieczka ta jest dosyc droga a nikt z moich znajomych nie podziela mojej pasji i checi pojechania do Chin. Dlatego zmuszona jestem jechac sama :( beda tez inni uczestnicy wycieczki, ale pewnie same malzenstwa ;) Ja mam 25 lat ale wygladam na 20. Co tam, wyglad tez sie liczy ;) Koniec zartow- szukam inteligentnego, fajnego chlopaka, ktory na dodatek interesuje sie kultura Chinska. Czyli sobie jeszcze troche poszukam i poczekam ale tak napisalam, zeby za 20 lat sobie nie mowic: 'a moglam poszukac w internecie'! Nie to zebym szukala chlopaka, szukam kompana do podrozy. Pozdrawiam chinomaniakow! dana.zielinska@interia.pl

dent dołączył
16.09.2007

dent 19:29 | 26.12.2007

wybieramy się z zoną na wyprawę ale samodzielną na cały maj może chcesz spróbować bez zadnych pilotów i rezydentów pozdrawiam
mój email wojteksz@hotmail.com

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl