Forum dyskusyjne

INDIE - wylot 16 stycznia - ktoś chętny

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

nawarro dołączył
07.07.2006

nawarro 13:09 | 27.12.2007

Hej

Pisałem wcześniej że szukam chętnych na wyjazd do Indii na miesiąc czasu.
Pisąłem też że mam już 2 chętne osoby – co więcej, razem kupiliśmy bilety lotnicze !

Tak więc wszystko było już dograne – wylot 16 stycznia (do Dehli) i powrót 14 lutego (z Mumbaju) oczywiście do warszawy.

Tymczasem okazało się że dwóch kumpli których poznałem w sieci jednak nie leci !
Nawet mnie o tym nie poinformowali – nie odbierali telefonów itp.
Dowiedziałem się o tym dopiero telefojując do biura gdzie rezerwowaliśmy bilety (zwrócili je)
- szkoda gadać...

ALE MNIEJSZA O TO – JEŻELI JEST KTOŚ CHĘTNY NA TAKI WYJAZD TO JEST ON CAŁY CZAS AKTUALNY !!!

Skrótowo:
- kupujemy tylko bilety lotnicze (ja już mam) a reszta na miejscu (sponton) !
- wyjazd będzie dość tani – bilet lotnioczy ok. 2 tys.- a na miejscu jest taniej niż w polsce...
- dokładna trasa do ustalenia. Być może zachaczymy o Nepal, ale na pewno będziemy w okolicach Dehli i na Goa (ponieważ wracamy z Mumbaju)

WAŻNE: nie musieli byśmy lecieć tym samym samolotem – grunt żeby lecieć w podobnych terminach i spotkać się już na miejscu

Ja mam na imię Krzysztof – mam 29 lat i jestem z Warszawy.
Mam już doświadczenie w tego typu podróżach (Tajlandia, Chiny)
- myśle że nie zawiedziecie się moim towarzystwem... ;-)

p.s. Czasu jest mało – tak więc decydować trzeba się szybko !

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl