Forum dyskusyjne


Puerto Bermudez Huancayo Marco

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

Włóczykije dołączył
06.04.2007

Włóczykije 16:48 | 30.12.2007

Zapraszamy na relacje i fotki z naszego miesięcznego pobytu i wolontariatu dokładnie w samym sercu Peru - Puerto Bermudez....

wloczykije.googlepages.com/032puertobermudez 

oraz na krótka relacje z Huancayo i Marco

wloczykije.googlepages.com/033marco_huancayo_lima 


A tymczasem pozdrawiamy wszystkich podróżników z Singapuru

Włóczykije Dwa:):)


Włóczykije Round The World Expedition / Wyprawa z Włóczykijami dookoła świata

www.podroznicy.com.pl 

wloczykije.googlepages.com 


ewa77 dołączył
26.12.2007

ewa77 04:51 | 01.01.2008

Witajcie, zaczęłam czytać i oglądać fotki z Peru i jestem pod wielkim wrażeniem ... REWELACJA! wybieramy się z mężem do Peru w lutym2008 na miesiąc. Jedziemy sami, Mam do Was pytanko, pewnie wiecie z praktyki, czy pora deszczowa faktycznie jest deszczowa i może nam zepsuć podróżowanie w tym czasie? Planujemy objazd wszystkich popularniejszych miejsc, bez północnych rejonów. Będę wdzięczna za info. pozdrawiam gorąco


Włóczykije dołączył
06.04.2007

Włóczykije 07:01 | 01.01.2008

Hejka,

Podróż po Peru w porze deszczowej (luty) nie jest niemożliwa. Jednak nie jest to najprzyjemnieszy okres do podróżowania. W Limie jest strasznie gorąco i parno. W innych miejscach może być sporo deszczu i chmur ...niestety pewne miejsca mogą być zupełnie niewidoczne. W Rejonach Amazonii wiele dróg (tych szutrowych) może być nieprzejezdnych.

Osobiście jeśli byłoby mi dane jechać w lutym do Am. Pd. to pojechałbym do Patagonii.... niesamowite miejsce.... a po kryzysie finansowym w 2002-2003 Argentyna jest jeszce w miarę tania, nie wiadomo jak długo. Są to dwa różne miejsca Peru i Argentyna ale oba są warte odwiedzenia:):)


Pozdrowionka z Singapuru


ewa77 dołączył
26.12.2007

ewa77 21:08 | 01.01.2008

Witajcie,
serdeczne dzięki za info. Mamy już bilety na wylot 29.01. i powrót. 05.03. za długo się zastanawialiśmy i w efekcie końcowym złapaliśmy bilety w promocyjnych cenach tylko na ten okres. Teraz mamy dylemat :-( czy może nie przebukować - o ile to możliwe - na późniejszy wylot np. koniec marca. eh ... pomyślimy ... w każdym razie na pewno polecimy do Peru! Patagonia hmm pomyślimy :-)) życzymy Wam udanych wojaży w 2008! pozdrawiamy ewa i rafałStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl