Forum dyskusyjne

WIZA TURYSTYCZNA DO MONGOLII

kategoria podróże po świecie

slaj dołączył
26.11.2007

slaj 00:55 | 02.01.2008

witam

w polsce ta turystyczna kosztuje 47$.
czytalem w relacjach ze podobno w Irkucku mozna ja otrzymac za darmo. czy ktos to moze sprawdzil na sobie i moze potwierdzic? jak dlugo sie na nia czeka, jakie sa wymagania formalne? czy ona tez jest na 30 dni? chodzi mi o wize turystyczna, nie tranzytowa.
jesli tak rzeczywiscie jest to nasuwa sie pytanie dlaczego? chociaz nie mialbym nic przeciwko

kandyd17 dołączył
19.02.2006

kandyd17 21:59 | 04.01.2008

co do wizy wyrabianej w irkucku to wiem tylko że się długo czeka, ja nie polecam takiego rozwiązania.
Pozdrawiam
Adam www.przedsiebie.go.pl 

jedjed dołączył
07.01.2008

jedjed 23:51 | 07.01.2008

W Irkucku mongolska wiza turystyczna 30-dniowa nie jest za darmo, ale za 900 rub (niecale 100 zl) i czeka sie 5 dni roboczych. Zalatwia sie to bez wiekszych problemow. Jesli jakies okolicznosci do tego nie zmuszaja, lepiej uzyskac mongolska wize w Polsce.

SuShe dołączył
20.02.2009

SuShe 08:33 | 21.02.2009

Wizę do Mongolii można zrobić i w Irkucku i w Ułan Ude, z tym, że ogólnie mówi się, że łatwiej niby w Ułan Ude. W Irkucku jednak otrzymałam ją bez większych problemów, wymagali jednak ode mnie zaświadczenia z polskiego konsulatu, że wybieram się jako turystka (a nie na przykład pracować na czarno i doić krowy i jaki, hehe). W konsulacie dali dokument bez problemów, powiedzieli, że to standard, ciągle ktoś przychodzi w tej sprawie. Szczęśliwie się składa, że polski konsulat i mongolski dzieli w Irkucku odległość pięciu minut spacerkiem. Poza tym wiza nie jest darmowa, a a skąd :). DO Chin chyba darmową mamy.

1414 dołączył
11.05.2005

1414 01:50 | 26.05.2009

Do Chin dla polakow darmowa wiza?Czy ktos to moze potwierdzic?

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 22:32 | 26.05.2009

Dwa lata temu - TAK. Teraz mogło,ale nie musiało się to zmienić! Wyrabiało sie ją w Ambasadzie Chin w Ułan Bator.Trzeba było czekac tydzien.Należało miec paszprt oczywiscie,wypełniony wniosek i chyba 3 zdjęcia.
Bay.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl