Forum dyskusyjne

Ranking ciekawych miejsc

kategoria podróże po świecie

boncol dołączył
26.12.2007

boncol 12:21 | 03.01.2008

Cześć,

wykorzystując fakt, że w naszym gronie mamy prawdziwych znawców świata, proponuję zrobienie małego rankingu - które z miejsc już odwiedzonych uważacie za najpiękniejsze i naj ciekawsze?

dla mnie - Chiny, Mały Tybet

dorciakenia dołączył
17.10.2007

dorciakenia 12:36 | 03.01.2008

Jest wiele ciekawych miejsc,zależy jakie kryteria trzeba wziąć pod uwagę?Warunki klimatyczne, architekturę, kulturę, przyrodę itp. Czy może zsumować w jedną całość? Ja w każym kraju, w którym byłam znalazłam coś ciekawego interesującego i godnego polecenia, pozdrawiam

boncol dołączył
26.12.2007

boncol 15:55 | 03.01.2008

oczywiście, że istnieje multum kryteriów, co nie zmienia faktu, że zawsze będzie to subiektywna ocena i o taki subiektywny ranking mi chodzi. Pozdrawiam

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 16:30 | 03.01.2008

zgadzam się z dorciakenia każde z miejsc które widziałem ma coś w sobie coś czego nie ma nigdzie indziej - po kilku podróżach ludzie i znajomi zadają często to pytanie : Gdzie było najlepiej - odpowiadam zawsze wszędzie było super gdzies było lepsza kuchnia w innym miejscu więcej zabytków , jeszcze w innym wspaniałe widoki i przyroda lub sporty extreme - staram się na razie nie wracac do tych samych miejsc. Wszędzie gdzie byłem spotkałem ludzi którzy po raz któryś wracali do tego samego kraju zakochani w kulturze i miejscu - ja to rozumiem aczkolwiek mój charakter potrzebuje zawsze nowych doznań

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 16:33 | 03.01.2008

....a jeśli już przyjdzie czas na powtórki i bardziej szczegółowe zwiedzanie to w pierwszej kolejności chciałbym wrócić do Nepalu - Himalaje

milet dołączył
18.01.2005

milet 09:50 | 04.01.2008

Moje miejsca the best of

1) Tybet
2) Południowa Etiopia (dolina Omo)
3) Mali, Kraj Dogonów
4) Marokańskie cesarskie miasta + Essauira
5) Pakistan (Karakorum)
6) Egipt pod wodą (rafa koralowa)
7) Ruhengeri - Rwanda (lasy deszczowe, pewnie byłoby wyżej, ale w końcu nie widziałem goryli:(
8) Kurdystan (jezioro Van)
9) Mauretania, przejażdżka najdłuższym pociągiem świata.
10) Zanzibar (to ze względu na jedzenie :)

ryba74 dołączył
14.06.2007

ryba74 17:56 | 06.01.2008

1.Sipadan
2.Korsyka
3.Tajlandia
4.Borneo - Sawah
5.Korea Pld
6.Bali
7.Bintan
8.Sardynia
9.Chorwacja wyspy

crullu dołączył
16.08.2007

crullu 11:40 | 08.01.2008

1. Bliski Wschód - szczególnie miasta Damaszak, Aleppo, Amman
2. Gruzja - Kazbegi
3. Indie - Himachal Pradesh, za przełęczą Rohtang.

K-K dołączył
15.05.2007

K-K 11:11 | 10.01.2008

1. Wenezuela (potem długo, długo nic),
2. Gwatemala,
3. podwodny :) Meksyk i Egipt

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl