Forum dyskusyjne | Konkurs foto!

Madera

kategoria podróże po świecie

dreamon dołączył
26.01.2014

dreamon 00:49 | 03.07.2015

Czy jest na tej wyspie coś co koniecznie należałoby zobaczyć?, poza skomercjonalizowanymi atrakcjami dla olinkluzywnych turystów? Przmierzyłem tę wyspę właśnie prawie wzdłuż i w poprzek całą i nie urzekła mnie w żadnym wymiarze, kuchnia, fauna flora, widoki, ale być może nie patrzyłem z właściwej perspektywy? Jestem trochę zawiedziony, ale moje wrażenia są świeże i chętnie dowiem się czegoś od kogoś kto zachwycił się Maderą, może jeszcze zmienię zdanie pod wpływem ciekawych relacji.

Magda Kajzer dołączył
11.12.2014

Magda Kajzer 08:19 | 07.07.2015

Madera jest piękna!
Wszystko tam jest warte zobaczenia aż trudno wybrać co najlepsze!

dreamon dołączył
26.01.2014

dreamon 15:41 | 07.07.2015

Fajowo!, a gdybym zapytał o konkrety? Twoje top 10 Madera i dlaczego? jesli nie 10 to chcociaz 3 i dlaczego?

Piątek Antek dołączył
15.12.2016

Piątek Antek 23:38 | 22.12.2016

Cześć,

Jestem zaskoczony trochę tym postem. Ja w tym roku byłem na Maderze i naprawdę jest tam co robić ;) My mieszkaliśmy w Funchal i mieliśmy dodatkowo samochód na 2 dni - jeden dzień na Zachodnią część, drugi na Wschodnią. Kolejny dzień na samo zwiedzanie Funchal plus jeszcze jeden np. na wypłyniecie na poszukiwanie delfinów. Madera na tydzień to idealne wakacje. Jak ktoś byłby zainteresowany większą liczbą szczegółów to zapraszam na bloga: wywczas.com/portugalia/ 

readyforboarding.pl dołączył
01.09.2014

readyforboarding.pl 18:16 | 07.01.2017

Również potwierdzamy, że jets tam co robić. Taka mała wyspa, a przez tydzień nie będziesz się tam nudzić. No chyba, że liczysz tylko na plażowanie :P Madera to super wyspa do trekkingu i aktywnego wypoczynku. Polecam nasze top10 :)
www.readyforboarding.pl/wskazowki-praktyczne/madera-nasze-top-1  0.html

Ela30 dołączył
12.05.2011

Ela30 10:43 | 11.01.2017

Witajcie!

Czy ktoś z was był na Maderze na początku lutego? Jak tam z pogodą? Nie zależy mi na leżakowaniu, ale ładna pogoda by się przydała do zwiedzania :)

Piątek Antek dołączył
15.12.2016

Piątek Antek 09:31 | 13.01.2017

Cześć,

My akurat byliśmy na początku września, ale jak rozmawialiśmy z przewodnikiem na wycieczce statkiem to mówił, że u nich sezon to w sumie jest cały rok. Mimo wszystko on jednak najbardziej rekomenduje przyjeżdżanie w miesiącach marzec-listopad.

Jak szukasz ciepłej destynacji w lutym to może nasz post coś pomoże: wywczas.com/praktyczne/gdzie-szukac-ciepla-zimie/ 
Są tam też odnośniki do postów o Maderze może się przydadzą jeśli masz już kupiony bilet ;)

Pozdrawiam,

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl