Forum dyskusyjne


Maroko Sahara Zachodnia - Teneryfa

kategoria podróże po świecie

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 15:45 | 06.01.2008

Mam duży problem. Planuję wakacyjną eskapadę i w planach mam spędzenie ponad tygodnia czasu na Teneryfie. Problem w tym , że w sierpniu musze się tam dostać z Maroko bądź też Sahary Zachodniej (no i wrócić). Podobno od grudnia ruszył prom z Tarfay'i do wsypy Fuertaventura, ale nic więcje na ten temat nie mogę znaleźć. Bardziej intrygują mnie połączenia lotnicze z jakiegoś miasta. Problem polega na tym, że nigdzie nie mogę dojść do cen połączeń lub rozkładu lotów. Jesteśmy grupą studentów i nie ukrywam , że najbardziej zależy nam na cenie połączenia. Chcielibyśmy pochodzić po górach Anaga oraz wejść na Pico del Teide.
Czy znacie może jakąś orientacyjną cenę taniego (albo najtańszego) połączenia lotniczego na Teneryfę z miasta w Maroko bądź Saharze Zachodniej? Ich strony internetowe jakoś dziwnie chodzą i nie mogę uzyskać porządanej przeze mnie informacji.
Proszę o jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam
MateuszStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl