Forum dyskusyjne


wiza studencka

kategoria podróże po świecie

anya_koine dołączył
31.08.2007

anya_koine 02:36 | 07.01.2008

witam
Wam pytanie dotyczace uzyskania wizy studenckiej. Czy ktos wie, jak w praktyce wyglądają warunki takiego wizowania /szcz. do Tajlandii/? Ze wzgledu na to, że z reguły wizy sa ważne 3 miesiące od daty wydania, a Ja będę w dalekiej podroży, czy istnieje też mozliwość zalatwienia takiej wizy droga pocztową? Będę wdzięczna za info.
Pozdr. Ania


calicali (ban) dołączył
13.06.2007

calicali (ban) 23:23 | 07.01.2008

A co to znaczy "wiza studencka"? Zwykla wize turystyczna mozna dostac w kazdym tajskim konsulacie na swiecie.


anya_koine dołączył
31.08.2007

anya_koine 05:17 | 08.01.2008

wize turystyczną do Tajlandii trzeba przedłuzać co miesiac... natomiast niektore kraje, na podstawie dokumentu ze szkoly/kursu wystawiaja tzw. wize studencka np. na 6 miesiecy /bez terminu ważności/, ktorej nie trzeba przedlużac... w Tajlandii takie przedluzanie wiaze sie z comiesieczna, jednodniowa wypraza na inna wyspe /koszt 200 zł/ a raz na 3 miesiace na vis run do Malezji... wyprawa na 4 dni + koszty. Czy ktoś wie... nawet nie chodzi o kwestie do jakiego kraju... czy nasz kraj stosuje takie praktyki i uwzględnia taki dokument?
Pozdr. AniaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl